Son Dönemde Arızalar Arttı mı? ESKİ Ekipleri Seferber Oldu - Eskişehir Haberler

Son Dönemde Arızalar Arttı mı? ESKİ Ekipleri Seferber Oldu

Anasayfa / Güncel
Son Dönemde Arızalar Arttı mı? ESKİ Ekipleri Seferber Oldu

Eskişehir'de sık sık yaşanan su arıları ve patlaklarında bir artış mı var? Bir yandan üst yapı çalışmaları yapılırken bir yandan da alt yapıdan dolayı yaşanan sıkıntılar nedeniyle üst yapıda yapılan çalışmalara kazma vurulmak zorunda kalıyor. Bazı mahallelerde bazı sokaklarda neredeyse 5-6 noktayı bulan arıza çalışması nedeniyle yakın zamanda yapılmış olan üst yapı da kazılarak tekrar tamir edilmeyi bekliyor.

En son Cumhuriyet Bulvar'ında meydana gelen arıza nedeniyle ekipler yoğun mesai harcadılar. Su sıkıntısı olduğundan sık sık bahsedilirken bu gibi arızalar nedeniyle tamir edilene kadar ciddi su kayıpları yaşanıyor.

CUMHURİYET BULVARI’NDAKİ ARIZA İÇİN EKİPLER SEFERBER OLDU

Kent merkezi ve kırsal mahallelerde sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) bir yandan da ani patlak ve arızalara doğru ve yerinde müdahale ile sorunları çözüyor.

Bu kapsamda 23 Eylül Çarşamba günü saat 09.00 civarında Cumhuriyet Bulvarı Ankara istikametinde ana boruda meydana gelen patlak, ESKİ ekiplerinin hummalı çalışması sonucu onarıldı. Bulvar üzerinde Şht. Serkan Özaydın Sokak ile Sevinç Caddesi arasını trafiğe kapatmak zorunda kalan ekipler geç saatlere kadar çalışarak patlağı onardı. Gün içerisinde arıza oluşan alanda gözlem yapacaklarını ve sorun olmaması durumunda bölgede dolgu yapılacağını belirten ESKİ Genel Müdürü Ahmet Şekerci, çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekiplerin sıcak asfalt çalışması gerçekleştireceğini ifade etti. Caddeyi en kısa sürede trafiğe açmak istediklerini belirten Şekerci, gece boyunca özveriyle çalışan ekiplere teşekkür etti.

3.006 okunma

Yorum Yap

14 Eylül 2020 Pazartesi

SABIR TAŞIMIZI ÇATLATMAYIN

7 Eylül 2020 Pazartesi

ÖLÜYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

ARTIK DIŞ MUHALEFETLE UĞRAŞIYORUZ

30 Ağustos 2020 Pazar

SİZ NEYİ SAVUNUYORSUNUZ?

22 Ağustos 2020 Cumartesi

KÜÇÜK ESNAF VE MAHALLE AVM SAVAŞI!

3 Ağustos 2020 Pazartesi

SAHTE SOLUN DİKTATÖR LİDERİ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

7 Mayıs 2020 Perşembe

ABİ CANDIR...

19 Nisan 2020 Pazar

‘…ve AŞK’ (Yunusemre)

14 Nisan 2020 Salı

KORONA VİRÜS

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

online ziyaretçi: 716
 
yukarı