Geçen Kış Günlerce Süren Kesintilerden Öncede Çalışma Yapmışlardı.. - Eskişehir Haberler

Geçen Kış Günlerce Süren Kesintilerden Öncede Çalışma Yapmışlardı..

Anasayfa / Güncel
Geçen Kış Günlerce Süren Kesintilerden Öncede Çalışma Yapmışlardı..

Geçtiğmiz kış günlerinde uzun süreli elektrik kesintileri yaşanmış ve soğuk günlerde vatandaşlar saatlerce soğukta beklemek zorunda kalmıştı. Sonbahar dönemi bir çok yerde çalışmalarını hızlandıran ve bu sürede yaşanan kesintiler için de önümüdeki günlerde sorunsuz hizmet vermek için çalışmalar yapıyoruz şeklinde yanıt veren elektrik dağıtım firması yaptığı açıklamaların tam aksine geçtiğimiz kış uzun süreli kesintilerin yaşanmasını engelleyemiş ve soğuk kış günleri vatandaşları isyan ettirmişlerdi.

Şimdi yine yatırım yapıyorlar..

2020’DE 480 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi EDAŞ, 2019’da 1 milyar TL’yi aşarak, hizmet verdiği illerde tarihin en büyük enerji yatırımlarına imza attı.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), 2019’da 1 milyar TL’nin üzerindeki tutar ile hizmet verdiği illerde 1 yılda gerçekleştirilen en büyük yatırımı gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıl beş ilde 745 yeni trafo kuran, 887 kilometre kazı çalışması ile 11 bin aydınlatma, 2 bin 189 enerji nakil hattı direği diken Osmangazi EDAŞ, 2 bin kişilik de ek istihdam sağladı. Çalışmalar sonucunda elektrik dağıtım hizmetinin daha kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulmasını sağlayan Osmangazi EDAŞ, 2020 yılında ise 480 milyon TL’lik yatırımı hayata geçiriyor.

 2020’DE 480 MİLYON LİRALIK YATIRIM
 Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, “2019’da hayata geçirdiğimiz 1 milyar lirayı aşan yatırım ile kesintisiz enerji hizmeti verme yolculuğundaki hedeflerimize daha da yaklaşırken bir yandan da gelecekte elektrik arzında yaşanacak artışların günlük hayatı olumsuz etkilenmesinin önüne geçmeyi başardık. Geçtiğimiz yıldan aldığımız enerji ve özgüven ile tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüse rağmen gerekli önlemleri alarak yatırım atağımıza 2020’de de devam ediyor, 480 milyon TL’lik yatırımı hayata geçiriyoruz. Tüm paydaşlarımız ile koordineli bir şekilde gerçekleştireceğimiz çalışmaların illerimize büyük değer katacağına inanıyoruz” dedi.

Mahallelinin Elektrik kesintisi İSYANI - Eskişehir Gündem

Nedir Bu Elektrikten Çektiğimiz? 7 Mahallede Kesinti ...

Elektrik Kesintileri Vatandaşı BIKTIRDI - Eskişehir Gündem

Biz Duyurmaya Yetişemiyoruz! YENİ KESİNTİLER


O KADAR ÇOK KESİYORLAR Kİ! Artık Elektrik Kesintilerini ...

ÜŞEMEYE DEVAM: Elektrik Kesintileri KESİNTİSİZ DEVAM ...

 

3.400 okunma

Yorum Yap

7 Eylül 2020 Pazartesi

ÖLÜYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

ARTIK DIŞ MUHALEFETLE UĞRAŞIYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

200 Kişi karantinada

3 Ağustos 2020 Pazartesi

SAHTE SOLUN DİKTATÖR LİDERİ

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

online ziyaretçi: 527
 
yukarı