BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI - Eskişehir Haberler

BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI

Anasayfa / Güncel
BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI

Tepebaşı Belediyesi Eskişehirlilerin daha kaliteli şartlarda hizmet alması amacıyla, şehir merkezinde faaliyet gösteren berber ve kuaförler ile güzellik merkezlerinde denetim çalışması gerçekleştirdi.

Tepebaşı Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yoğunlaşan berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde yürüttüğü denetleme çalışmalarına devam ediyor.

Halk sağlığının korunması amacıyla gerçekleştirilen denetleme çalışmalarında işletmeler; sağlık koşullarına uygunluk, çalışma belgelerinin olup olmadığı, iş yeri açma ve çalıştırma yönetmeliğine uygunluk, hijyen ve steril şartlarına uygunluk ile koronavirüse karşı tedbirlerin uygunluğu açısından kontrol edildi. Belediye ekipleri, işletmeci ve çalışanlara, iş yoğunluğunun yaşandığı günlerde kuralların ihlal edilmemesi için ayrıca özen göstermeleri için uyarıda bulundu.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, vatandaşların ruhsatlı ve kayıtlı işletmelerden hizmet almalarının önemine vurgu yaptı. Kent halkı, herhangi bir olumsuz durumda ise 444 44 26 numaralı Mavi Masa istek ve şikayet hattından yetkililere ulaşabilecek.

2.677 okunma

Yorum Yap

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

online ziyaretçi: 1593
 
yukarı