SİVRİHİSAR’DA YENİLİKLER DEVAM EDİYOR - Eskişehir Haberler

SİVRİHİSAR’DA YENİLİKLER DEVAM EDİYOR

Anasayfa / Güncel
SİVRİHİSAR’DA YENİLİKLER DEVAM EDİYOR

SİVRİHİSAR BELEDİYESİ TURİZM OFİSİ, SÜT EVİ VE EKMEK EVİ AÇILIYOR...

Sivrihisar Belediyesi ilçeye yenilikler katmaya devam ediyor. Girişimleri ve yeni projelerle ilçeye değer katan Başkan Hamid Yüzügüllü, ilçeye bir yenilik daha getiriyor.

Sivrihisar’ı turizmin başkenti yapmak için çaba sarf eden ve düzenlediği festivallerle yüz binleri ilçede ağırlayan, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Sivrihisar’da Başkan Yüzügüllü ‘Turizm Ofisi’ (Tourist Information) kuruyor.

Kadın girişimcilerin her zaman yanında olan ve verdiği desteklerle ilçedeki kadınlara istihdam yolu açan Sivrihisar Belediyesi bunlara bir yenisini daha ekliyor. Yeni girişimci kadınları kazandırmak için çalışmalar yapan Sivrihisar Belediyesi vatandaşların günlük taze köy sütü, köy peyniri, tereyağı ve köy yumurtasını güvenle alabileceği, kolaylıkla ulaşabileceği Sivrihisar Belediyesi Yerel Kadın Üretici Destekleme Projesi “ SÜT EVİ “ açılacak. Yine Sivrihisar Belediyesi Yerel Kadın Üreticiyi Destekleme Projesi kapsamında vatandaşların ve ilçeye  gelen misafirlerin doğal taş fırında pişen köy ekmeği alabileceği, yöresel ekmeklerin olduğu “ EKMEK EVİ” açılacak.  

3.710 okunma

Yorum Yap

27 Temmuz 2020 Pazartesi

Kızılcaören karantinada

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

online ziyaretçi: 1239
 
yukarı