Altyapı Sorunları Artınca BAKIM ÇALIŞMALARI HIZLANDI - Eskişehir Haberler

Altyapı Sorunları Artınca BAKIM ÇALIŞMALARI HIZLANDI

Anasayfa / Güncel
Altyapı Sorunları Artınca BAKIM ÇALIŞMALARI HIZLANDI

Eskişehir alt yapısı ile sorunların ardı arkası kesilmiyor.. Bir çok yerde meydana gelen arızaların ardı arkası kesilmiyor. Bazı mahallelerde aynı sokak içinde farklı aralıklarla yaşanan sorunlara ESKİ ekipleri yetişmek için sürekli görev başında. Ancak bu hıza tamir ekipleri yetişemiyor.. Yaşanan sıkıntıları azaltmak için son dönemde çalışmalarını hızlandıran ESKİ ekipleri Ali Fuat Güven Caddesin de bakım çalışması yaptı.


Kent genelinde alt yapı bakım çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Ali Fuat Güven Caddesi’nde özellikle yaz mevsiminde oluşabilecek kesintileri minimuma düşürebilmek için cadde üzerinde ana hatta bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Sorunsuz bir alt yapı ve kesintisiz su dağıtımı için yoğun bir mücadele veren ESKİ, kesinti yaşanabilecek bölgelerde sorunları çözmek amacıyla hatlarda bakım çalışmalarını sürdürüyor. ALO 185 üzerinden gelen şikayetler kapsamında 7/24 prensibiyle görev başında olan ekipler, son olarak Ali Fuat Güven Caddesi’nde Akarbaşı Mahallesi ve Vişnelik Mahallesi’ni besleyen ana hatta vatandaşları mağdur etmeden su kesintisiz bir şekilde bakım çalışması gerçekleştirdi. Kontrollü olarak caddeyi trafiğe kapattıklarını ve 560’lık ana içme suyu dağıtım hattı başta olmak üzere alt yapı kanalizasyon hattında da bakım gerçekleştirdiklerini ifade eden ESKİ yetkilileri, kayıp kaçağın engellenmesi ve su kesintilerinin önüne geçilebilmesi amacıyla çalışmanın büyük önem taşıdığını belirttiler.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri tarafından caddede gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışması ile yol trafiğe açıldı.

 

3.607 okunma

Yorum Yap

29 Nisan 2021 Perşembe

ALİ DERDİM

28 Nisan 2021 Çarşamba

HİÇ BİR HÜKMÜNÜZ YOK

27 Nisan 2021 Salı

Reis Öder!

17 Nisan 2021 Cumartesi

GELECEĞE DAİR

5 Nisan 2021 Pazartesi

GELMEYECEK BAHAR

29 Ocak 2021 Cuma

KURUDUK

7 Ocak 2021 Perşembe

HASTA FİKİRLER

24 Aralık 2020 Perşembe

ZEKİ AMA

14 Aralık 2020 Pazartesi

VE DÜNYA’YA HAYKIRDIK

7 Aralık 2020 Pazartesi

NEDİR BU BATI AŞKI

31 Ekim 2020 Cumartesi

CADILAR BAYRAMI!

28 Ekim 2020 Çarşamba

BATI KENDİ BAŞINI YEMEYE NÂMZET

7 Eylül 2020 Pazartesi

ÖLÜYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

ARTIK DIŞ MUHALEFETLE UĞRAŞIYORUZ

30 Ağustos 2020 Pazar

SİZ NEYİ SAVUNUYORSUNUZ?

online ziyaretçi: 541
 
yukarı