Başkanlardan Vali Ayyıldız’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti - Eskişehir Haberler

Başkanlardan Vali Ayyıldız’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Anasayfa / Güncel
Başkanlardan Vali Ayyıldız’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt görevine yeni başlayan Vali Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundular.

Eskişehir’de yaşayan insanların yaşamlarını kolaylaştıracak ve yaşam kalitesini artıracak çalışmaları hep birlikte yapmak istediklerini kaydeden Vali Ayyıldız; Eskişehir’i bulunduğu yerden daha iyi bir konuma taşıma noktasında şehrin tüm dinamikleriyle birlikte çaba gösterilmesi gerektiğini dile getirdi.

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ayyıldız; Valiliğin koordinasyonunda, kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarıyla uyum içerisinde çalışmak istediklerini belirterek, iyi niyet dileklerini ileten Başkan Büyükerşen, Başkan Ataç ve Başkan Kurt’a teşekkür etti.

Vali Ayyıldız’ı Eskişehir’de görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Başkan Büyükerşen, Başkan Ataç ve Başkan Kurt ise Vali Ayyıldız’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar dilediler.

 

2.589 okunma

Yorum Yap

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

3 Ağustos 2019 Cumartesi

BEN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM...

online ziyaretçi: 861
 
yukarı