Vali Çakacak, Eskişehir’den Ayrıldı - Eskişehir Haberler

Vali Çakacak, Eskişehir’den Ayrıldı

Anasayfa / Güncel
Vali Çakacak, Eskişehir’den Ayrıldı

Son çıkan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Özdemir Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, Valilik önünde düzenlenen törenin ardından Eskişehir’den ayrıldı.

Eskişehir Valiliği hizmet binası önünde gerçekleştirilen uğurlama töreninde, Vali Özdemir Çakacak yoğun bir katılımla Eskişehirlilere veda etti.

3 yıldır görev yaptığı Eskişehir’den güzel duygularla ayrıldığını dile getiren Vali Çakacak,  “İç Anadolu Bölgesi’nin parlayan yıldızı olarak gördüğüm; Türkiye’nin en önemli bilim, kültür, sanat ve öğrenci şehirlerinin başında gelen Eskişehir’de görev yapmış olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğumu özellikle ifade etmek istiyorum. Bu güzide şehirde siz değerli hemşehrilerimize hizmet etmekten büyük bir onur duydum. Eskişehir; tarihî ve kültürel dokusu; sanata, kültüre, spora değer veren; çalışkan, hoşgörülü, sevecen insanlarıyla hayatımızda unutulmayacak bir yer edinmiştir. Eskişehir’de bulunduğum süre içerisinde çalışmalarımda bana yardımcı olan tüm mesai arkadaşlarıma, milletvekillerimize, askerî erkâna, değerli meslektaşlarım vali yardımcıları ve kaymakamlarımıza, kıymetli yargı mensuplarımıza, yerel yönetimlerimize, üniversitemizin kıymetli mensuplarına, il müdürlüklerimize, sivil toplum kuruluşlarına, meslek odalarına, muhtarlarımıza, siyasi parti il ve ilçe teşkilatlarına, ulusal ve yerel basın mensuplarımıza ve tüm Eskişehirli hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Duygulu anların yaşandığı veda töreninde; Vali Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak herkesten haklarını helal etmesini istedi.

 

3.614 okunma

Yorum Yap

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

7 Mayıs 2020 Perşembe

ABİ CANDIR...

20 Nisan 2020 Pazartesi

Burası MALIÇ, SÜLELER...

19 Nisan 2020 Pazar

‘…ve AŞK’ (Yunusemre)

24 Mart 2020 Salı

MUAMMER KARAMAN KONUŞUYOR!

9 Mart 2020 Pazartesi

8 MART İŞİN PROTOKOLÜ...

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

14 Ağustos 2019 Çarşamba

BİR KÜLÇE ALTIN, BİR DAMLA SÖZ…

3 Ağustos 2019 Cumartesi

BEN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM...

online ziyaretçi: 3233
 
yukarı