Vali Çakacak, Veda Ziyaretlerine Devam Etti - Eskişehir Haberler

Vali Çakacak, Veda Ziyaretlerine Devam Etti

Anasayfa / Güncel
Vali Çakacak, Veda Ziyaretlerine Devam Etti

Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Özdemir Çakacak, veda ziyaretleri kapsamında çeşitli temaslarda bulundu.

Türkiye'nin en önemli bilim, kültür, sanat ve sanayi şehri olan Eskişehir'de görev yapmış olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Çakacak; 1. İdare Mahkemesi Başkanı Rafet Türksoy, 2. İdare Mahkemesi Başkanı Osman Akça, Vergi Dairesi Başkanı Volkan Erdoğdu, İl Jandarma Komutanı J.Alb. İlhan Şen, Trafik Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Muhittin Ayhan, Anadolu Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Savaş Koparal,  Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hikmet Çelik, TEI-TUSAŞ Motor Sanayi AŞ'nin Yönetim Kurulu BaşkanI Prof. Dr. Mahmut Faruk Akşit, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Kanal 26 Televizyonu sahipleri Yaşar Abacı ve İlhan Balcı ve ESTV Sahibi Özgür Demirtaş’a veda ziyaretinde bulundu.

Ziyaretler esnasında duygularını dile getiren Vali Çakacak, çağdaş, modern, çalışkan, hoşgörülü, sevecen, sıcakkanlı insanları sayesinde Eskişehir’in her zaman yaşamımda unutulmayacak bir yere sahip olacağını kaydetti. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrin tüm dinamikleriyle el ele vererek Eskişehir’i bulunduğu yerden daha ileriye taşıma gayreti içerisinde olduklarını söyleyen Vali Çakacak, Eskişehir’deki görev süresi boyunca kendine destek olan herkese teşekkürlerini iletti.

2.889 okunma

Yorum Yap

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

3 Ağustos 2019 Cumartesi

BEN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM...

online ziyaretçi: 2241
 
yukarı