Odunpazarı’na sosyal mesafeli bank - Eskişehir Haberler

Odunpazarı’na sosyal mesafeli bank

Anasayfa / Güncel
Odunpazarı’na sosyal mesafeli bank

Odunpazarı Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında park ve bahçelere sosyal mesafeli banklar yerleştirmeye başladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü atölyelerinde yapılan banklar, ilk olarak Emek Mahallesi’ne yerleştirildi.

Koronavirüs salgını sebebiyle vatandaşların sağlığı ve güvenliğini ön planda tutan çalışmalar yürüten Odunpazarı Belediyesi, yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü atölyesinde sosyal mesafe gözetilerek hazırlanan banklar, sadece iki kişinin oturabileceği şekilde tasarlandı.

İlk olarak Emek Mahallesi’nde bulunan Türkiye- Azerbaycan Kardeşlik Parkı’na yerleştiren banklarla ilgili olarak yetkililer, sosyal mesafeye uygun bank üretimini kendi atölyelerimizde yaptıklarını ifade etti. Normalleşme süreci adım adım uygulanırken, tehlike henüz geçmediği için tedbiri elden bırakamamak gerektiğinin altını çizen yetkililer, vatandaşların sokağa çıktıklarında maskelerini takmayı ihmal etmemeleri gerektiğini vurguladı. Yetkililer, vatandaşların kişisel hijyenlerine dikkat etmelerinin önemini bir kez daha hatırlattı.

2.249 okunma

Yorum Yap

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

3 Ağustos 2019 Cumartesi

BEN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM...

online ziyaretçi: 1060
 
yukarı