Belarus metrosunu Eskişehir açıp-kapatacak - Eskişehir Haberler

Belarus metrosunu Eskişehir açıp-kapatacak

Anasayfa / Güncel
Belarus metrosunu Eskişehir açıp-kapatacak

Eskişehir’de üretim gerçekleştiren ve son dönemde ihracatı ile aldığı kalite belgeleriyle sektörde önemli bir oyuncu haline gelen Albayrak Makine Elektronik, raylı sistemler alanında önemli bir başarıya imza attı.

Firma, tasarım ve imalatını gerçekleştirdiği ‘Yerli Peron Ayırıcı Kapı Sistemlerini’ yurt dışına ihracat başarısını gösterdi.
Belarus Cumhuriyeti’nin (Beyaz Rusya) Minsk şehrindeki metro için dört istasyonluk Peron Ayırıcı Kapı Sistemi teslimatını 2019 yılı sonunda tamamlayan Albayrak, 2020 yılı başından itibaren montaj sürecinde de Minsk Metro İşletmesine desteğe devam etti.

Şirketin Genel Müdürü Gürhan Albayrak, “Covid-19 salgını nedeniyle yurt dışı uçuşların durdurulmasına rağmen bu süreçte Eskişehir Valiliği ve Belarus Ankara Büyükelçiliğinin destekleriyle yurt dışına çıkış için gerekli izinleri alabildik. Firmamız çalışanları Minsk’e ulaştı ve programa uygun şekilde çalışmalarına devam etmekte. Eskişehir’de üretip şehrimizin bu alanda da marka olması ve bilinirliğini arttırmak için çalışıyoruz.” dedi.

6.190 okunma

Yorum Yap

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

3 Ağustos 2019 Cumartesi

BEN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM...

online ziyaretçi: 926
 
yukarı