NORMALLEŞMEYE GEÇİŞ EĞİTİMİ - Eskişehir Haberler

NORMALLEŞMEYE GEÇİŞ EĞİTİMİ

Anasayfa / Güncel
NORMALLEŞMEYE GEÇİŞ EĞİTİMİ

Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan personele, normalleşmeye geçiş ve hijyen eğitimi verildi. Eğitim toplantısında konuşan Başkan Ataç, “Çalışmalarımız ile bölgemizde koronavirüsün çok fazla etkili olmaması adına güzel çalışmalar gerçekleştirdik” dedi.

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen normalleşmeye geçiş ve hijyen eğitimi, belediye kreş ve çocuk merkezleri çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen eğitim çalışmasına personellerin yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş da katıldı. Uzmanlar tarafından verilen eğitim çalışmasında normalleşme süreci ile birlikte merkezlerin faaliyetlerinde öne çıkan hususlar ve hijyen konusunda alınması gereken tedbirler hakkında bilgiler verildi.

“Önce kendimizi, sonra etrafımızdakileri koruyacağız”

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da eğitim toplantısında bir konuşma yaparak hijyenin önemine değindi. Başkan Ataç, “Hijyen ve temizlik konusu, insanın hayat boyu uygulayacağı bir şeydir. El yıkamak, her zaman yapılması gereken bir uygulamadır, virüs tehlikesi olması gerekmez. Bu süreçte belirlenen kuralları kendi rahatlığımız ve sağlığımız için hayat boyu uygulayalım. Şimdi maskeyi yarım yamalak takanlar olabiliyor, bu da yanlış. Artık maskeler kıyafetlerimizin tamamlayıcısı haline geldi. Maskelerimizi, pandemi süreci geçene kadar kurallara uygun olarak kullanmalıyız. Hepimize çok büyük görevler düşüyor. Önce kendimizi, sonra etrafımızdakileri koruyacağız. O açından kuralları titizlikle uygulamamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Sosyal mesafe kurallarının uygulandığı bilgilendirme toplantısı, yine sosyal mesafe gözetilerek çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

3.604 okunma

Yorum Yap

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

7 Mayıs 2020 Perşembe

ABİ CANDIR...

19 Nisan 2020 Pazar

‘…ve AŞK’ (Yunusemre)

14 Nisan 2020 Salı

KORONA VİRÜS

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

14 Ağustos 2019 Çarşamba

BİR KÜLÇE ALTIN, BİR DAMLA SÖZ…

3 Ağustos 2019 Cumartesi

BEN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM...

online ziyaretçi: 874
 
yukarı