ÇALIŞANLARI DÜŞÜNMÜYORLAR “Meslektaşlarımız hiçe sayıldı” - Eskişehir Haberler

ÇALIŞANLARI DÜŞÜNMÜYORLAR “Meslektaşlarımız hiçe sayıldı”

Anasayfa / Güncel
ÇALIŞANLARI DÜŞÜNMÜYORLAR “Meslektaşlarımız hiçe sayıldı”

Özel Güvenlik Teşkilatı Mensupları Derneği,  güvenlik görevlileri daha önceden tramvay duraklarında görev yaparken alınan karar ile birlikte güzergâhlarda tramvay içerisinde görev yapıldığı ifade edildi.

Dernek tarafından yapılan açıklamada, yazılı açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:  “Alınan karar ile tramvay içerinde 65 yaş ve üzeri vatandaşların ikaz edilerek içeriye alınmaması, yolcu sayısının denetlenmesi ve olası kargaşa durumunda genel kolluğa bilgi verilmesi amaçlanmıştır. Ancak tramvay içinde görev yapan personel tabiri caizse Allah’a emanet çalıştıkları görülmektedir. Meslektaşlarımızın sağlığı hiçe sayılarak görev yapmalarına göz yumulmaktadır. Hiçbir koruyucu ekipmanlarının olmadığı görülmektedir. Hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığı açısından açık tehlike oluşturmaktadır.”

SESİMİZİN DUYULMASINI İSTİYORUZ

Açıklamada ayrıca özel güvenlik görevlilerinin bu eksikliklerini Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri Ayşe Ünlüce’ye iletmek istenildiği de belirtilerek,“Belediye ve Estram yetkilileri, ana risk grubundaki özel güvenlik görevlilerinin görevli güvenliğini almak zorundalar” ifadelerini kullanıldı.

NEREDE TEDBİR? Büyükşehir Şoförlerini Tehlikeye Atıyor

istikbalgazetesi.com

13.418 okunma

Yorum Yap

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

online ziyaretçi: 1174
 
yukarı