MEZARLIKDA GENİŞLETME ÇALIŞMASI YAPTILAR - Eskişehir Haberler

MEZARLIKDA GENİŞLETME ÇALIŞMASI YAPTILAR

Anasayfa / Güncel
MEZARLIKDA GENİŞLETME ÇALIŞMASI YAPTILAR

Kent merkezi ve kırsalda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mahalle muhtarlarından gelen talepleri de imkanlar ölçüsünde değerlendirmeye devam ediyor. Son olarak Sarıcakaya ilçesi İğdir Mahallesi'nden gelen talep ile ekipler mahalle mezarlığında yeni defin alanları açılarak, mezarlık yolunda bakım çalışması gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi kırsalda vatandaşların sorunlarını bir bir çözmeye devam ediyor. Muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda imkanlar ölçüsünde sorunları çözmeye çalışan Büyükşehir Belediyesi, son olarak Sarıcakaya ilçesine bağlı İğdir Mahallesi'nde mezarlık içi bakım, onarım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri mahalle mezarlığında defin alanının yetersiz olması sebebiyle mahalle muhtarından gelen talep ile ekipler yeni defin alanları oluşturarak, mezarlık içi yolunda da bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.

Çalışmaların kısa sürede tamamlandığını ifade eden mahalle sakinleri, çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

2.528 okunma

Yorum Yap

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

online ziyaretçi: 855
 
yukarı