STADYUMDA ÇÖKME TEHLİKESİ - Eskişehir Haberler

STADYUMDA ÇÖKME TEHLİKESİ

Anasayfa / Güncel
STADYUMDA ÇÖKME TEHLİKESİ

Yoğun kar yağışının ardından çatıda bulunan 4 direkte ki çelik halatlarda kopma yaşandığı ve çökme tehlikesine karşılık stadyum içinde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin tahliye edilerek Kredi Yurtlar Kurumu’na geçici olarak taşındığı öğrenildi.

Sesler ürküttü

Eskişehir Yeni Stadyumu yoğun kar yağışına dayanamadı. Stadyum’da dün itibariyle yoğun kar yağışının etkisiyle çatıda çökme tehlikesi oluştu. Öyle ki gün boyunca stadyum çatısından çıkan sesler herkesi ürkütürken, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli tahliye edildi. Stadyum altında bulunan antrenman salonlarıda çalışmalara kapatıldı.

TOKİ bakacak

Eskişehir Yeni Stadyumu'nda çatıda  bulunan 4 direğin yoğun kar yağışı nedeniyle koptuğu ve bu kopma durumunun daha çok güney bölümde gerçekleştiği gelen haberler arasında.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaşanan hadisenin ardındn durumu önce Spor Bakanlığı’na oradan da TOKİ yetkililerine aktardı. Yaşanan bu olumsuz olayda oluşan tahribatın büyümedeb önüne geçilmesi ve stadından tekrar sağlıklı şekilde kullanıma açılması adına çalışmaların en kısa zamanda yapılması bekleniyor.

 

istikbalgazetesi

11.182 okunma

Yorum Yap

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

online ziyaretçi: 883
 
yukarı