Tecrübe ve bilgi birikimlerimizi sunmaya hazırız - Eskişehir Haberler

Tecrübe ve bilgi birikimlerimizi sunmaya hazırız

Anasayfa / Güncel

"Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmelerini sağlamak amacıyla Eskişehir Valiliği tarafından düzenlenen halk günü toplantısında konuşan Vali Çakacak, vatandaşa hizmet etmenin kutsal bir görev olduğu söyledi.

Valilik Makamı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda duygularını dile getiren Vali Çakacak, bu toplantılar sayesinde vatandaşlarımızla bir araya gelindiğini, istek, talep ve önerilerin birinci ağızdan dinlenilerek aktarılan tüm konulara imkânlar çerçevesinde en uygun çözümler üretildiğini ifade etti.

Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları not alan Vali Çakacak,  toplantıda hazır bulunan ilgili kurum amirlerine talimat vererek, vatandaşlarımızın ilettiği sorun, şikayet ve taleplerin kanunlar çerçevesinde biran önce çözülmesini istedi.

Vatandaşları dinlemek, onların sorunlarına çare bulmak ve yaşamlarını kolaylaştıracak imkanları sağlamak için gece-gündüz çalıştıklarını kaydeden Vali Çakacak, kendilerine ulaşmak isteyen vatandaşlara kapılarının her zaman açık olduğunu bildirdi.

Vali Çakacak ile bire bir görüşerek sorunlarını doğrudan iletme imkanı bulan vatandaşlar ise, sıkıntılarının çözümü noktasında uygulanan bu tür toplantıların çok faydalı olduğunu belirtti.

Vali Çakacak’ın başkanlık ettiği toplantıya; Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hikmet Çelik, ilgililer ve vatandaşlar katıldı.

 

1.280 okunma

Yorum Yap

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

3 Şubat 2020 Pazartesi

Gaz Patladı, Bina Çöktü

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

online ziyaretçi: 227
 
yukarı