BAŞKAN YÜZÜGÜLLÜ SİVRİHİSAR’A DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYOR - Eskişehir Haberler

BAŞKAN YÜZÜGÜLLÜ SİVRİHİSAR’A DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYOR

Anasayfa / Güncel
BAŞKAN YÜZÜGÜLLÜ SİVRİHİSAR’A DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYOR

İlçeye her geçen gün değer katmaya devam eden Sivrihisar Belediyesi, Sivrihisar’da değişim ve dönüşüm çalışmaları sürdürüyor.

Alt yapı ve üst yapı çalışmalarının tamamlandığı mahallelerde ve alanlarda çevre düzenleme ve iyileştirme çalışmalarını sürdüren Sivrihisar Belediyesi, Hoşkadem Camii ve Hazinedar Camii etrafında ve ayrıca Sivrihisar Yoğurt Pazarı alanında kilit taşları döşeyerek, alanlarda düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’de yapılan çalışmaları yakından takip ediyor.

Alt Yapı çalışmalarının tamamlandığı mahallelerde sırasıyla tarihi dokulara uygun bir şekilde üst yapı çalışmalarını sürdüren Sivrihisar Belediyesi ilçeye değer katmaya devam ediyor.

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü “Sivrihisar’ımızı daha nezih daha yaşanılabilir bir hale getirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzun süredir devam eden alt yapı çalışmalarının tamamlandığı mahallelerimizde ve alanlarımızda ekiplerimizle birlikte Sivrihisar’ımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

3.187 okunma

Yorum Yap

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

online ziyaretçi: 472
 
yukarı