Eskişehir de Yatırımcı ÇEKEN BELEDİYE BAŞKANLARI DA VAR!.. - Eskişehir Haberler

Eskişehir de Yatırımcı ÇEKEN BELEDİYE BAŞKANLARI DA VAR!..

Anasayfa / Güncel

Eskişehirin son 20 yılda Türkiye ekonomisinde 5. Sıralardan 26 sıralara gerilediğini, Bir zamanlar yarıştığı Bursa yerine artık Bursa’nın ilçesi İnegöl ile yarışır hale geldiğini hep birlikte üzülerek öğrendik.

Geçtiğimiz dönemde yaşanan Oda Başkanları seçimlerinde mevcut başkanlar ve başkan adaylarının ortaya koyduğu ve hayıflanarak öğrendiğimiz gerçekler kentin gelişiminde yerel dinamiklerin ne adar önemli olduğu bir kez daha hatırlattı.

İşte bunun bir ispatı da Mahmudiyeden gelen haberler ortaya konulmuş oldu.

Mahmudiye belediyesi tarafından gönderilen basın bültenin de Mahmudiye’ye yatırımcılar gelmeye başladığı müjdesi verildi.

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ilçenin gelişimi ve Mahmudiye halkının geleceği için çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğinin altının çizildiği açıklamada şu bilgiler verildi.

Başkan Gündoğan, Konya yolu kenarında bulunan ve imar planında sanayi alanı olarak görünen 330 dönümlük yatırıma açık olan arsa ile ilgili açıklama yaptı.

Gündoğan açıklamasında, Orta Mahallede Köy arkası mevkiinde bulunan tapuya kayıtlı 330 dönüm büyüklüğünde taşınmazlar için yatırımcıların gelmeye başladığını söyledi. Şuan ilk aşamada iki adet beton santrali yapıldığını söyleyen Gündoğan, beton santralinin birinin faaliyete başladığını da ifade etti.

Mahmudiye’de yatırım yapmak isteyen girişimcilerin yapacakları her türlü öneriye de açık olduklarını ifade eden Gündoğan, “İçerisinde doğalgaz ve derin kuyu olan taşınmazlar yatırımcılarını bekliyor. Mahmudiye ilçemizin gelişmesi, güzelleşmesi ve vatandaşlarımız için iş imkânı sağlanabilmesi için tüm işadamlarımıza kapımızın açık olduğunu buradan bildirmek isteriz” dedi.

1.851 okunma

Yorum Yap

9 Ocak 2020 Perşembe

Pazara Kar Engeli

9 Ocak 2020 Perşembe

STADYUMDA ÇÖKME TEHLİKESİ

7 Ocak 2020 Salı

Kar Tatili Açıklaması

6 Ocak 2020 Pazartesi

Okullar TATİL EDİLDİ

6 Ekim 2019 Pazar

FERHAT, KAYS VE DİĞERLERİ…

14 Ağustos 2019 Çarşamba

BİR KÜLÇE ALTIN, BİR DAMLA SÖZ…

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

online ziyaretçi: 219
 
yukarı