Eskişehir de Yatırımcı ÇEKEN BELEDİYE BAŞKANLARI DA VAR!.. - Eskişehir Haberler

Eskişehir de Yatırımcı ÇEKEN BELEDİYE BAŞKANLARI DA VAR!..

Anasayfa / Güncel
Eskişehir de Yatırımcı ÇEKEN BELEDİYE BAŞKANLARI DA VAR!..

Eskişehirin son 20 yılda Türkiye ekonomisinde 5. Sıralardan 26 sıralara gerilediğini, Bir zamanlar yarıştığı Bursa yerine artık Bursa’nın ilçesi İnegöl ile yarışır hale geldiğini hep birlikte üzülerek öğrendik.

Geçtiğimiz dönemde yaşanan Oda Başkanları seçimlerinde mevcut başkanlar ve başkan adaylarının ortaya koyduğu ve hayıflanarak öğrendiğimiz gerçekler kentin gelişiminde yerel dinamiklerin ne adar önemli olduğu bir kez daha hatırlattı.

İşte bunun bir ispatı da Mahmudiyeden gelen haberler ortaya konulmuş oldu.

Mahmudiye belediyesi tarafından gönderilen basın bültenin de Mahmudiye’ye yatırımcılar gelmeye başladığı müjdesi verildi.

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ilçenin gelişimi ve Mahmudiye halkının geleceği için çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğinin altının çizildiği açıklamada şu bilgiler verildi.

Başkan Gündoğan, Konya yolu kenarında bulunan ve imar planında sanayi alanı olarak görünen 330 dönümlük yatırıma açık olan arsa ile ilgili açıklama yaptı.

Gündoğan açıklamasında, Orta Mahallede Köy arkası mevkiinde bulunan tapuya kayıtlı 330 dönüm büyüklüğünde taşınmazlar için yatırımcıların gelmeye başladığını söyledi. Şuan ilk aşamada iki adet beton santrali yapıldığını söyleyen Gündoğan, beton santralinin birinin faaliyete başladığını da ifade etti.

Mahmudiye’de yatırım yapmak isteyen girişimcilerin yapacakları her türlü öneriye de açık olduklarını ifade eden Gündoğan, “İçerisinde doğalgaz ve derin kuyu olan taşınmazlar yatırımcılarını bekliyor. Mahmudiye ilçemizin gelişmesi, güzelleşmesi ve vatandaşlarımız için iş imkânı sağlanabilmesi için tüm işadamlarımıza kapımızın açık olduğunu buradan bildirmek isteriz” dedi.

2.191 okunma

Yorum Yap

11 Ağustos 2020 Salı

BEN HİÇ SOLCU OLMADIM Kİ!

11 Ağustos 2020 Salı

Engellinin park çilesi

13 Temmuz 2020 Pazartesi

“Demirli Yol” kâbusu

21 Haziran 2020 Pazar

SİZİN HİÇ BABANIZ ÖLDÜ MÜ?

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

online ziyaretçi: 780
 
yukarı