Şebeke Suyu Kullanım Alışkanlığınız Nedir? ANKET - Eskişehir Haberler

Şebeke Suyu Kullanım Alışkanlığınız Nedir? ANKET

Anasayfa / Güncel
Şebeke Suyu Kullanım Alışkanlığınız Nedir? ANKET

Eskişehir'de ki son günlerin en hararetli tartışması şebeke suyu. Şebeke suyu kullanımı konusunda ESKİ tarafından yapılan açıklamaya göre su içilebilir. Peki suyu gerçekten içiyor muyuz? Eskişehirlilerin içme suyu tercihi ağırlıklı olarak Kalabak Suyu. Ancak en son Kalabak Suyu zammı sonrasında bu tercihin yerini farklı markalar ve bazı Eskişehirliler için Arıtma Cihazları aldı. 

Peki Eskişehirliler tartışılan şebeke suyunu. Genel temizlik dışında da kullanıyorlar mı? Mesela içmek için kullananlar var mı? Yada bazılarının dediği gibi çay ve yemek yapmak için bile kullanılmıyor olduğu söylentisi ne kadar doğru? Oran çok mu fazla? Bu gibi sorulara birlikte yanıt bulmak için google form aracılığı ile de bir anket oluşturduk. Ankete bir kez katılabiliyorsunuz. Hem şebeke suyu kullanım alışkanlıklaını hem de içme suyu alışkanlıklarını sorduk..

Gerçekten son dönemden sonra Kalabak Suyu (Son haftalarda su gelmediği yönünde de çok ciddi şikayetler var) kullanımı düştü mü? Arıtma Cihazı kullanımı ciddi olarak arttı mı?

Anketimizin temel amacı bu konuda ki kullacı alışkanlıklarını görmek ve bu bağlamda ilgili kurumların hizmetleri konusunda vatandaşa kendilerini anlatıp anlatamadıklarını görmelerini sağlamak..

Anketi bu linktende takip edebilirsiniz

3.218 okunma

Yorum Yap

11 Ağustos 2020 Salı

BEN HİÇ SOLCU OLMADIM Kİ!

11 Ağustos 2020 Salı

Engellinin park çilesi

13 Temmuz 2020 Pazartesi

“Demirli Yol” kâbusu

21 Haziran 2020 Pazar

SİZİN HİÇ BABANIZ ÖLDÜ MÜ?

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

online ziyaretçi: 1697
 
yukarı