Vali Çakacak, Vatandaşlardan Gelen Talepleri Dinledi - Eskişehir Haberler

Vali Çakacak, Vatandaşlardan Gelen Talepleri Dinledi

Anasayfa / Güncel
Vali Çakacak, Vatandaşlardan Gelen Talepleri Dinledi

Vali Özdemir Çakacak, vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmelerini sağlamak amacıyla Eskişehir Valiliği tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" na başkanlık etti.

Bu toplantılar sayesinde toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelindiğini, istek, talep ve önerilerin birinci ağızdan dinlenilerek aktarılan tüm konulara imkânlar çerçevesinde en uygun çözümler bulunduğuna dikkat çeken Vali Çakacak, kendilerine ulaşmak isteyen vatandaşlara kapılarının her zaman açık olduğunu bildirdi.

Valilik Makamı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, vatandaşlar tarafından iletilen sorunları tek tek dinleyen Vali Çakacak, imkânların el verdiği ölçüde sorunların çözüleceğini, vatandaşa hizmet etmenin kutsal bir görev olduğu söyledi. Devletin tüm kurumları ile birlikte vatandaşın emrinde, hizmetinde olduğunu dile getiren Vali Çakacak, vatandaşların daha verimli hizmet almasını sağlayan, merkez ilçeden kırsal yaşama kadar vatandaşların sosyo-ekonomik ve kültürel yaşam kalitesini arttıracak olan çalışmalara büyük önem verdiklerini ifade etti.

Vali Çakacak’a bire bir görüşlerini bildiren vatandaşlar ise, istek ve taleplerini doğrudan iletme imkanı buldu.

Vali Çakacak’ın başkanlık ettiği toplantıya; Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İŞ-KUR İl Müdürü Hasan Yoldaş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Soner Coşkun, ilgililer ve vatandaşlar katıldı.

3.023 okunma

Yorum Yap

19 Nisan 2020 Pazar

‘…ve AŞK’ (Yunusemre)

14 Nisan 2020 Salı

KORONA VİRÜS

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

online ziyaretçi: 682
 
yukarı