Eymen Bebeğe gösterilmeyen özeni terörist cenazesine gösteren anlayışı kınıyoruz - Eskişehir Haberler

Eymen Bebeğe gösterilmeyen özeni terörist cenazesine gösteren anlayışı kınıyoruz

Anasayfa / Güncel
Eymen Bebeğe gösterilmeyen özeni terörist cenazesine gösteren anlayışı kınıyoruz

Eymen Bebeğe gösterilmeyen özeni terörist cenazesine gösteren anlayışı kınıyoruz:

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde İzmir ilinde öldürülen Eymen bebeğin cenazesine mesafe uzaklığı bahanesi ile CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından cenaze nakil aracı tahsis edilmemiş, Eskişehir Büyükşehir belediyesi ve merkez ilçe belediyelerinin yetkisi olmasına rağmen de Eymen bebeğe cenaze aracı tahsis edilmeyerek Cenazesi ailesinin temin ettiği binek aracın bagajında İzmir ilinden Eskişehir’e getirilmişti.

Bu acı olay hafızamızda daha taze iken Eymen’e tahsis edilemeyen cenaze aracının kimlere verildiğini görerek büyük üzüntü yaşadık.

Adana ilinde polis servisine yaptıkları bombalı suikast sonucu 1’i polis 5 kişinin yaralanmasına sebep olan MLKP terör üyesi oldukları belirlenen Ozan Sökmen ve Fırat Şeran’ın ilimizde saklandıkları hücre evine yapılan operasyonda teslim ol çağrılarına rağmen polis ekiplerimizce girdikleri çatışmada 2 kahraman polisimizi yaralamışlar ve kendileri de ölü olarak ele geçirilmişti.

Eymen bebeğin cenazesine özen göstermeyenler saygı duymayanlar bugün terörist cesetlerine belediye cenaze nakil aracı tahsis etmekte en ufak bir tereddütte bulunmamışlardır.

Eskişehirli masum bebek Eymen’in vicdanınız nazarında hiç mi hatırı yoktu da cenazesini araç bagajında getirmeye mahkum ettikten sonra o aracı terörist cenazesine tahsis edebildiniz?

Bu anlayışı kınıyoruz.

1.974 okunma

Yorum Yap

27 Mayıs 2020 Çarşamba

Hafta boyunca yağmur var

27 Mayıs 2020 Çarşamba

AFYON BETON YOLLARI GÖRMEYE GELDİ

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

online ziyaretçi: 734
 
yukarı