Eymen Bebeğe gösterilmeyen özeni terörist cenazesine gösteren anlayışı kınıyoruz - Eskişehir Haberler

Eymen Bebeğe gösterilmeyen özeni terörist cenazesine gösteren anlayışı kınıyoruz

Anasayfa / Güncel

Eymen Bebeğe gösterilmeyen özeni terörist cenazesine gösteren anlayışı kınıyoruz:

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde İzmir ilinde öldürülen Eymen bebeğin cenazesine mesafe uzaklığı bahanesi ile CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından cenaze nakil aracı tahsis edilmemiş, Eskişehir Büyükşehir belediyesi ve merkez ilçe belediyelerinin yetkisi olmasına rağmen de Eymen bebeğe cenaze aracı tahsis edilmeyerek Cenazesi ailesinin temin ettiği binek aracın bagajında İzmir ilinden Eskişehir’e getirilmişti.

Bu acı olay hafızamızda daha taze iken Eymen’e tahsis edilemeyen cenaze aracının kimlere verildiğini görerek büyük üzüntü yaşadık.

Adana ilinde polis servisine yaptıkları bombalı suikast sonucu 1’i polis 5 kişinin yaralanmasına sebep olan MLKP terör üyesi oldukları belirlenen Ozan Sökmen ve Fırat Şeran’ın ilimizde saklandıkları hücre evine yapılan operasyonda teslim ol çağrılarına rağmen polis ekiplerimizce girdikleri çatışmada 2 kahraman polisimizi yaralamışlar ve kendileri de ölü olarak ele geçirilmişti.

Eymen bebeğin cenazesine özen göstermeyenler saygı duymayanlar bugün terörist cesetlerine belediye cenaze nakil aracı tahsis etmekte en ufak bir tereddütte bulunmamışlardır.

Eskişehirli masum bebek Eymen’in vicdanınız nazarında hiç mi hatırı yoktu da cenazesini araç bagajında getirmeye mahkum ettikten sonra o aracı terörist cenazesine tahsis edebildiniz?

Bu anlayışı kınıyoruz.

1.190 okunma

Yorum Yap

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Ocak 2019 Pazar

KARA OCAK / KARA YANVAR…

20 Aralık 2018 Perşembe

AŞKIN LİSANINDA YÜZDÜ YUNUSLAR

online ziyaretçi: 354
 
yukarı