STK’lardan Kaymakam Yılmaz’a Teşekkür Ziyareti - Eskişehir Haberler

STK’lardan Kaymakam Yılmaz’a Teşekkür Ziyareti

Anasayfa / Güncel

Geçtiğimiz günlerde Eskişehirde gerçekleştirilen organizasyonla ilgili olarak Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz onay vermemişti. Yılmaz'ın aldığı karar nedeniyle Eskişehirdeki Sivil Toplum Kuruluşları ziyaret ederek hem teşekkürlerini ilettiler.

MEMUR-SEN ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ EĞİTİM-BİR-SEN ESKİŞEHİR ŞUBE BAŞKANI Muammer Karaman sosyal medya üzerinden ziyaretin fotoğralırı şu notla paylaştı:

Kamuoyuna müzik festivali olarak sunulsada Tuborg isimli bir içki firmasının sponsorluğunda insanları alkol vb zararlı alışkanlıkları edinmeye teşvik eden etkinliği gençlik, trafik ve güvenlik açısından tehlike oluşturduğu gerekçesiyle yapılmasına müsaade etmeme kararı veren Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz’ı Kardeşlik Platformu paydaşı STK yöneticileri ile ziyaret ettik. Aldıkları karar dolayısıyla teşekkür ve takdirlerimizi paylaştık.

Gençleri alkolle tanıştıran bu etkinliğe sadece zarar edecekleri düşünülen organizasyon ve sponsorlarının bakış açısıyla yaklaşan Eskişehir mahkemelerinin verdiği kararı doğru bulmadığımızı ve büyük üzüntüye sebep olduğunu ifade ettik

1.954 okunma

Yorum Yap

10 Kasım 2019 Pazar

Tehlikeli Provakosyon

9 Kasım 2019 Cumartesi

“Kurtuluş Pazar yeri ne olacak?”

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Ocak 2019 Pazar

KARA OCAK / KARA YANVAR…

20 Aralık 2018 Perşembe

AŞKIN LİSANINDA YÜZDÜ YUNUSLAR

online ziyaretçi: 403
 
yukarı