Odunpazarı’ndan Borsaya Asfalt: Bunun içinde para alınacak mı? - Eskişehir Haberler

Odunpazarı’ndan Borsaya Asfalt: Bunun içinde para alınacak mı?

Anasayfa / Güncel
Odunpazarı’ndan Borsaya Asfalt: Bunun içinde para alınacak mı?

Uzun süredir Eskişehirlilerin gündeminden çıkan Asfalt Parası resmi adıyla Yol Harcamalarına Katılım Payı, Kazım Kurt'un Odunpazarı Belediye başkanı olmasından sonra Eskişehirlilerin tekrar gündemine girdi. Odunpazarı Belediyesi meclisinde alınan karar sonrasında, Tepebaşı ve ardından Büyükşehir Belediyesindende vatandaşdan asfalt parası alınması yönünde kararlar çıktı.

Geçtiğimiz günlerde de Asfalt Paralası borçları ile ilgili son ödeme tarihini hatırlatan bir duyuru yapan Odunpazarı Belediyesi, İstikbal Gazetesinde yer alan habere göre Ticaret Borsasına asfalt attı.  Bu haber sonrasında vatandaşlar merak ediyor. Odunpazarı Belediyesi Sokaklara atılan asfalt için kendilerine ücret çıkardığı gibi Ticaret Borsasından da böyle bir talep de bulunulacak mı?

Odunpazarı’ndan asfalt jesti

Odunpazarı Belediyesi Ticaret Borsasına asfalt jesti yaptı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini Ticaret Borsası alım ve depolama tesislerine seferber etti.

Sezon öncesi gerekli tadilat çalışmalarının tamamlandığı Eskişehir Ticaret Borsasının Gökmeydan Mahallesinde yer alan tesisi, belediye ekipleri tarafından asfalta kavuşturuldu.

Konu ile ilgili edinilen bilgilere göre, Odunpazarı Belediyesi tarafından dün başlatılan asfalt kaplama çalışması sebebiyle alım ve depolama tesisleri modern bir görünüme kavuşturuldu. Ekipler, gün boyu Ticaret Borsasında asfalt kaplama çalışması yaptı. Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Zeydan, çalışmadan dolayı Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt başta olmak üzere sorumlu daire müdürleri ile görevli ekiplere teşekkür ettiklerini söyledi.

istikbalgazetesi.com

Asfalt Paraları İçin Son Gün 30 Eylül

 

2.405 okunma

Yorum Yap

7 Eylül 2020 Pazartesi

ÖLÜYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

ARTIK DIŞ MUHALEFETLE UĞRAŞIYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

200 Kişi karantinada

3 Ağustos 2020 Pazartesi

SAHTE SOLUN DİKTATÖR LİDERİ

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

online ziyaretçi: 454
 
yukarı