Odunpazarı’ndan Borsaya Asfalt: Bunun içinde para alınacak mı? - Eskişehir Haberler

Odunpazarı’ndan Borsaya Asfalt: Bunun içinde para alınacak mı?

Anasayfa / Güncel

Uzun süredir Eskişehirlilerin gündeminden çıkan Asfalt Parası resmi adıyla Yol Harcamalarına Katılım Payı, Kazım Kurt'un Odunpazarı Belediye başkanı olmasından sonra Eskişehirlilerin tekrar gündemine girdi. Odunpazarı Belediyesi meclisinde alınan karar sonrasında, Tepebaşı ve ardından Büyükşehir Belediyesindende vatandaşdan asfalt parası alınması yönünde kararlar çıktı.

Geçtiğimiz günlerde de Asfalt Paralası borçları ile ilgili son ödeme tarihini hatırlatan bir duyuru yapan Odunpazarı Belediyesi, İstikbal Gazetesinde yer alan habere göre Ticaret Borsasına asfalt attı.  Bu haber sonrasında vatandaşlar merak ediyor. Odunpazarı Belediyesi Sokaklara atılan asfalt için kendilerine ücret çıkardığı gibi Ticaret Borsasından da böyle bir talep de bulunulacak mı?

Odunpazarı’ndan asfalt jesti

Odunpazarı Belediyesi Ticaret Borsasına asfalt jesti yaptı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini Ticaret Borsası alım ve depolama tesislerine seferber etti.

Sezon öncesi gerekli tadilat çalışmalarının tamamlandığı Eskişehir Ticaret Borsasının Gökmeydan Mahallesinde yer alan tesisi, belediye ekipleri tarafından asfalta kavuşturuldu.

Konu ile ilgili edinilen bilgilere göre, Odunpazarı Belediyesi tarafından dün başlatılan asfalt kaplama çalışması sebebiyle alım ve depolama tesisleri modern bir görünüme kavuşturuldu. Ekipler, gün boyu Ticaret Borsasında asfalt kaplama çalışması yaptı. Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Zeydan, çalışmadan dolayı Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt başta olmak üzere sorumlu daire müdürleri ile görevli ekiplere teşekkür ettiklerini söyledi.

istikbalgazetesi.com

Asfalt Paraları İçin Son Gün 30 Eylül

 

1.933 okunma

Yorum Yap

28 Kasım 2019 Perşembe

81 İle Kış Genelgesi

26 Kasım 2019 Salı

Suya ZAM YOLDA!

26 Kasım 2019 Salı

Şiddete Karşı Yürüdüler

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Ocak 2019 Pazar

KARA OCAK / KARA YANVAR…

20 Aralık 2018 Perşembe

AŞKIN LİSANINDA YÜZDÜ YUNUSLAR

online ziyaretçi: 280
 
yukarı