30 KİLOMETRELİK BETON YOL TAMAMLANDI: Darısı Diğer Yolların Başına - Eskişehir Haberler

30 KİLOMETRELİK BETON YOL TAMAMLANDI: Darısı Diğer Yolların Başına

Anasayfa / Güncel
30 KİLOMETRELİK BETON YOL TAMAMLANDI: Darısı Diğer Yolların Başına

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına geçtiğimiz aylarda başlanan Han-Seyitgazi arasındaki 30 kilometrelik beton yolda çalışmalar tamamlandı. Çalışmaların tamamlandığı gün Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ile birlikte Büyükşehir Belediyesi yetkilileri mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile yolda inceleme gerçekleştirdiler.

Türkiye’nin çeşitli kentlerinde denenen ve başarılı sonuçlar alınan ‘Beton Yol’ uygulamasına geçtiğimiz yıl İnönü’den başlayan Büyükşehir Belediyesi, kırsalda çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Sıcak asfaltın yarı maliyetine yapılan ve çok daha uzun ömürlü olan beton yol çalışmalarında iş gücünden de tasarruf sağlayan Büyükşehir Belediyesi, Han-Seyitgazi arasında kalan Cevizli-Bardakçı-Hankaraağaç-Gökçekuyu Mahallelerini kapsayan 30 kilometrelik yolda çalışmalarını tamamladı.

Çalışmaların tamamlandığı gün Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ve Büyükşehir Belediyesi yetkilileri çalışmaları yerinde inceleyerek, yolu vatandaşlar için güvenli ve konforlu bir hale getiren personele teşekkür ettiler. Başkan Büyükerşen’in talimatıyla çalışmaların kısa sürede tamamlandığını ifade eden Uğur Tepe, “Tüm Seyitgazili hemşehrilerim adına Sayın Hocamız Yılmaz Büyükerşen’e şükranlarımı sunuyorum. Yolun yapım çalışmalarını sürekli olarak yakından takip ettik. Ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalıştılar onlara da çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte iş birliği içerisinde çalışarak ilçemizde çok daha güzel hizmetlere imza atacağız.” dedi.

2.079 okunma

Yorum Yap

7 Eylül 2020 Pazartesi

ÖLÜYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

ARTIK DIŞ MUHALEFETLE UĞRAŞIYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

200 Kişi karantinada

3 Ağustos 2020 Pazartesi

SAHTE SOLUN DİKTATÖR LİDERİ

20 Mayıs 2020 Çarşamba

KÖYE DÖNÜŞ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

online ziyaretçi: 351
 
yukarı