30 KİLOMETRELİK BETON YOL TAMAMLANDI: Darısı Diğer Yolların Başına - Eskişehir Haberler

30 KİLOMETRELİK BETON YOL TAMAMLANDI: Darısı Diğer Yolların Başına

Anasayfa / Güncel

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına geçtiğimiz aylarda başlanan Han-Seyitgazi arasındaki 30 kilometrelik beton yolda çalışmalar tamamlandı. Çalışmaların tamamlandığı gün Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ile birlikte Büyükşehir Belediyesi yetkilileri mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile yolda inceleme gerçekleştirdiler.

Türkiye’nin çeşitli kentlerinde denenen ve başarılı sonuçlar alınan ‘Beton Yol’ uygulamasına geçtiğimiz yıl İnönü’den başlayan Büyükşehir Belediyesi, kırsalda çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Sıcak asfaltın yarı maliyetine yapılan ve çok daha uzun ömürlü olan beton yol çalışmalarında iş gücünden de tasarruf sağlayan Büyükşehir Belediyesi, Han-Seyitgazi arasında kalan Cevizli-Bardakçı-Hankaraağaç-Gökçekuyu Mahallelerini kapsayan 30 kilometrelik yolda çalışmalarını tamamladı.

Çalışmaların tamamlandığı gün Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ve Büyükşehir Belediyesi yetkilileri çalışmaları yerinde inceleyerek, yolu vatandaşlar için güvenli ve konforlu bir hale getiren personele teşekkür ettiler. Başkan Büyükerşen’in talimatıyla çalışmaların kısa sürede tamamlandığını ifade eden Uğur Tepe, “Tüm Seyitgazili hemşehrilerim adına Sayın Hocamız Yılmaz Büyükerşen’e şükranlarımı sunuyorum. Yolun yapım çalışmalarını sürekli olarak yakından takip ettik. Ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalıştılar onlara da çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte iş birliği içerisinde çalışarak ilçemizde çok daha güzel hizmetlere imza atacağız.” dedi.

1.690 okunma

Yorum Yap

28 Kasım 2019 Perşembe

81 İle Kış Genelgesi

26 Kasım 2019 Salı

Suya ZAM YOLDA!

26 Kasım 2019 Salı

Şiddete Karşı Yürüdüler

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Ocak 2019 Pazar

KARA OCAK / KARA YANVAR…

20 Aralık 2018 Perşembe

AŞKIN LİSANINDA YÜZDÜ YUNUSLAR

online ziyaretçi: 352
 
yukarı