Vali Çakacak, Mihalıççık İlçesini Ziyaret Etti - Eskişehir Haberler

Vali Çakacak, Mihalıççık İlçesini Ziyaret Etti

Anasayfa / Güncel

Vali Özdemir Çakacak, çeşitli temaslarda bulunmak ve bir dizi programlara katılmak üzere Mihalıççık ilçesini ziyaret etti.

İlk olarak Mihalıççık Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Çakacak, Kaymakam Mehmet Ali Çolak’tan ilçenin eğitim, sağlık ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı. İlçe halkının en önemli geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu belirten Kaymakam Çolak, ilçede vatandaşların asayiş yönünden huzur ve güven içerisinde yaşadığını bildirdi. Kaymakam Çolak, Vali Çakacak’ı Mihalıççık ilçesinde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Çakacak, Kaymakam Çolak ile birlikte son yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde göreve yeni seçilen Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum’u makamında ziyaret etti. Vali Çakacak, göreve yeni seçilen Başkan Çorum’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren ve Vali Çakacak’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çorum, Mihalıççık ilçesinin kalkınmasına yönelik yapılacak projelere büyük önem verdiklerini söyledi.

Daha sonra Mihalıççık İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Çakacak, ardından bir doğa harikası olan Gürleyik Şelalesi ve Çatacık Ormanlarını da gezerek, incelemeler yaptı.

Vali Çakacak’a bu ziyaretlerinde; Mihalıççık İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Çolak, İl Jandarma Komutan J. Alb. İlhan Şen, Orman Bölge Müdürü Recep Temel ve ilgililer eşlik etti.

 

2.431 okunma

Yorum Yap

25 Ağustos 2019 Pazar

Ara sokaklar tehlike saçıyor

24 Ağustos 2019 Cumartesi

Gürültü Eylem Planı Hazırlanıyor

22 Ağustos 2019 Perşembe

Otogarda kırsal isyanı

19 Ağustos 2019 Pazartesi

Fevziçakmak’tan otobüs şikayeti

18 Ağustos 2019 Pazar

Herkes bunu merak ediyor

17 Ağustos 2019 Cumartesi

Bölgemizde Kuvvetli Yağış Bekleniyor!

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

28 Ocak 2019 Pazartesi

CENGİZ AKYILDIZ’A AĞIT…

20 Ocak 2019 Pazar

KARA OCAK / KARA YANVAR…

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

online ziyaretçi: 407
 
yukarı