BOZKURT OKLUBALI’NDA PAZARCI ESNAFI VE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ - Eskişehir Haberler

BOZKURT OKLUBALI’NDA PAZARCI ESNAFI VE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ

Anasayfa / Güncel

Başkan Kadir Bozkurt Oklubalı mahallesini ziyaret etti; pazarcı esnafı, vatandaş, fırın ve fidanlığı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Eskişehir İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Belediye tarafından yapımı tamamlanarak 2019 yılı başında açılarak Oklubalı Mahalle sakinleri ve pazarcı esnafın hizmetine sunulan Kapalı Pazaryeri esnafını ziyaret etti. Pazarda tezgah açan pazarcı esnafına hayırlı iş ve bol kazanç temennisinde bulunarak bir süre sohbet eden Başkan Bozkurt, pazar alışverişi yapan mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek Pazaryerine yapılan engelli rampası ve merdivende incelemelerde bulundu. Mahallede yapımı devam eden ve yapılması düşünülen projeler hakkında mahalle sakinlerine bilgi verdi. Pazaryeri ziyareti sonrası Oklubal mahallesinde Kuran kursunu ziyaret eden Başkan Bozkurt ardından mahalle sakini hanımların talepleri doğrultusunda tamiratı yapılan aşağı mahalle fırınında incelemelerde bulundu. Oklubalı Mahallesi Sabri Kahvecioğlu İlkokulu ile birlikte geliştirilen ‘’Senin de Dikili Bir Ağacın Olsun’’ projesi kapsamında oluşturulan fidanlıkta incelemelerde bulunarak fidanlık etrafında oluşturulan tel örgü çalışması hakkında ilgili personelden bilgi aldı.

İnönü Belediyesi’nin çalışmalarından memnuniyet duyduklarını belirten vatandaşlar, Başkan Bozkurt’a teşekkürlerini iletti.

1.799 okunma

Yorum Yap

9 Ocak 2020 Perşembe

Pazara Kar Engeli

9 Ocak 2020 Perşembe

STADYUMDA ÇÖKME TEHLİKESİ

7 Ocak 2020 Salı

Kar Tatili Açıklaması

6 Ocak 2020 Pazartesi

Okullar TATİL EDİLDİ

6 Ekim 2019 Pazar

FERHAT, KAYS VE DİĞERLERİ…

14 Ağustos 2019 Çarşamba

BİR KÜLÇE ALTIN, BİR DAMLA SÖZ…

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

online ziyaretçi: 298
 
yukarı