Eskişehir’de Alıştığımız YAĞMUR Görüntüleri - Eskişehir Haberler

Eskişehir’de Alıştığımız YAĞMUR Görüntüleri

Anasayfa / Güncel

Eskişehir alt yapı sorunları konusunda tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen ciddi bir adım atılmıyor. Özellikle bazı alanlarda her yağmur sonrası benzer görüntüler oluşuyor. Bu görüntüler karşısında vatandaşlar da merak ediyor. "Bu görüntüler bir değil, iki değil.. Neden bu alanlarla ilgili çalışma yapılmıyor"

Aynı yağmur kentin her yerine yağıyor. Bu alanların dışındaki alanlarda ise böylesine soruna neden olmuyor. Özellikle tramvay hatları üzerinde de kronik hale gelen bu sorun tramvay seferlerinin de durmasına neden oluyor.

Duraklarda vatandaşlar uzun süre tramvay seferlerinin başlamasını bekliyorlar. Ayrıca duraklardaki eksikler nedeniyle bazı duraklarda vatandaşlar ıslanmak durumunda kalıyorlar.

Neredeyse her yağmur sonrasında aşırı olarak hayatı ve ulaşımı olumsuz olarak etkileyen alanların hepsinde sorunlar uzun süredir yaşanıyor. Ancak yağışlar bittikten sonra bu alanlarda kalıcı çözümler üretmek adına somut bir adım atan olmuyor..

Yağmur Klasiği Haline gelen bu görüntüler Cumhuriyet Bulvarı, Emko - Estim - Teksan Sanayi bölgesi, Şirintepe, Emek, 71 Evler mahallerinin bazı alanlarında yaşanmaya devam ederken bu bölgelerdeki vatandaşlar yetkililere defalarca başvurmalarına karşın duyarsız kalındığından dert yanıyorlar.

 

 

1.912 okunma

Yorum Yap

22 Ağustos 2019 Perşembe

Otogarda kırsal isyanı

19 Ağustos 2019 Pazartesi

Fevziçakmak’tan otobüs şikayeti

18 Ağustos 2019 Pazar

Herkes bunu merak ediyor

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

28 Ocak 2019 Pazartesi

CENGİZ AKYILDIZ’A AĞIT…

20 Ocak 2019 Pazar

KARA OCAK / KARA YANVAR…

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

31 Ağustos 2018 Cuma

17 DEĞİL 36 TÜRK DEVLETİ VAR…

online ziyaretçi: 504
 
yukarı