YOLLARI KİM YAPACAK? Kim, ne zaman yapar bilemem artık! - Eskişehir Haberler

YOLLARI KİM YAPACAK? Kim, ne zaman yapar bilemem artık!

Anasayfa / Güncel

Bozüyük’ten Eskişehir’e gelen bir vatandaşın yol durumu ile ilgili bir şikâyeti var. Vatandaş asfalttan ilerleyerek geldiği Eskişehir’de çukurlarla dolu stabilize yolda devam etmek zorunda kalıyor. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüye de bir başka Eskişehirli bir yorumda bulunmuş. Sizlerle o yorumu paylaşmak istiyorum:

Bozüyük tarafından Eskişehir’e gelen bir arkadaşımız oradaki sıcak asfalt yolları çekmeden edememiş. Zira Eskişehir girince yollar anında değişiyor.

Yine diğer şehir bağlantısı olan yolların çoğunda ne yazık ki Eskişehir sınırına girdiğinizde aynı şeyi belirgin olarak hissediyorsunuz.

Evet belediyecilik sadece yol yapmak değildir... Ama bu yolları da sadece yapacak olan Belediyeler. Çünkü yetki ve sorumluluk onlarda. Onlardan habersiz gelip başkası müdahale de edemiyor zaten... Evet sadece yol yap çöp topla değil belediyecilik, kabul… Ancak bu işleri sadece yapacak olanlar da belediyeler… Yapmayınca durum videoda ki gibi oluyor” demiş.

Eskişehir giriş çıkışlarındaki bazı bağlantı yollarında maalesef benzer durumlar var. Bahsettiğimiz yolu sürekli olarak kullanan bir Eskişehirli bölgede “Büyükşehir çalışıyor” tabelası olduğunu belirtiyor. Ancak uzun süredir duran tabelaya rağmen herhangi bir çalışma olmadığından bahsediyor.

Ben konuyu yetkililere iletmiş olayım. Kim ne zaman yapar bilinmez artık!..

Mehmet Önel
2eylul.com.tr

5.047 okunma

Yorum Yap

13 Şubat 2019 Çarşamba

BELEDİYEYİ ŞİKAYET ETTİLER

13 Şubat 2019 Çarşamba

İnönü Hizmet Çarşısında Sona Doğru

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

31 Ağustos 2018 Cuma

17 DEĞİL 36 TÜRK DEVLETİ VAR…

16 Ağustos 2018 Perşembe

ÇAY MI GAZOZ MU?

16 Ağustos 2018 Perşembe

YOLU NEDEN UZATTIK BABA?

23 Mart 2018 Cuma

Niyet hayır, akıbet hayır

online ziyaretçi: 126
 
yukarı