Yıllardır Beklenen Çalışma Sonunda Yapıldı - Eskişehir Haberler

Yıllardır Beklenen Çalışma Sonunda Yapıldı

Anasayfa / Güncel

Eskişehir'de üst yapı çalışmaları konusunda gelen şikayetler seçimlerin yaklaşmasıyla nihayet yanıt bulmaya başladı. Özellikle uzun süredir vatandaşların 71 Evlerden ESTİM toptantıcılar sitesine bağlanan yol ile gelen şikayetler ve çalışma beklentisi Şehir Hastanesi vesilesiyle de olsa mutlu sona kavuştu.

Özellikle servis araçlarının sıkca kullandığı bu yol, 71 Evler'den çevre yoluna bağlanan kavşağın geçişe kapatılmasından sonra sıkca kullanılan yollar arasına girmişti. Yine akşam mesai çıkışlarında yoğun trafiğin büyük bir bölümü de bu yol üzerinden sağlanıyordu. Bozok yollar nedeneyli sıkıntı yaşayan sürücüler sık sık bu konuda şikayette bulunsalarda şu ana kadar bu yolda bir çalışma yapılmamıştı.

Özellikle bu alandaki ESTİM, EMKO, Teksan, Tornacılar Sitesi gibi alandaki esnaf ve müşterilerinin sevindiği çalışma ile ilgili belediye tarafından şu açıklama yapıldı:

Odunpazarı’ndan Şehir Hastanesi çevresine yol çalışması

Odunpazarı Belediyesi, yakında hizmete gireceği açıklanan Şehir Hastanesi’nin bağlantı yolları ve çevresindeki yollarda asfalt çalışması yaptı.

Sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak 71 Evler Mahallesi’nde yer alan Şehir Hastanesinin bağlantı ve çevresindeki yollarda yol yapım çalışması gerçekleştirdi.

Şehir Hastanesi’nin bağlantı ve çevresindeki yollarda yol yapım çalışmaları kapsamında asfalt uygulaması yapan ekipler, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi. Vatandaşların Şehir Hastanesine daha kolay ve konforlu ulaşımı için çalıştıklarını belirten ekipler, Şehir Hastanesi’nin çevresinde bulunan yolların Odunpazarı Belediyesi sorumluluğunda olan kısımlarının en kısa sürede tamamlanacağını duyurdu.


 

935 okunma

Yorum Yap

30 Haziran 2019 Pazar

Kalabak Suyu Yine Zamlandı

29 Haziran 2019 Cumartesi

İl Müftülüğünde Veda Programı

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

31 Ağustos 2018 Cuma

17 DEĞİL 36 TÜRK DEVLETİ VAR…

16 Ağustos 2018 Perşembe

ÇAY MI GAZOZ MU?

16 Ağustos 2018 Perşembe

YOLU NEDEN UZATTIK BABA?

12 Ağustos 2018 Pazar

NUH’UN GEMİSİDİR TÜRKİYE...

online ziyaretçi: 230
 
yukarı