BBP’li Akdoğan’dan CHP İl Başkanına sert tepki - Eskişehir Haberler

BBP’li Akdoğan’dan CHP İl Başkanına sert tepki

Anasayfa / Politika

Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi Ahmet Namık Akdoğan, CHP Eskişehir İl Başkanı Rabia Akman’ın bugün Eskişehirspor ile ilgili olarak yaptığı açıklamaya sert tepki gösterdi.

Akdoğan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bugün Ankara’da Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’nin her Çarşamba düzenlemiş olduğu basın toplantısına katıldım.

Toplantı sonrası Eskişehirspor ile ilgili görüşme imkânımız oldu. Zorlu ve engellemelerle dolu sürecin sonlanmasına az kaldığını ve bu hafta içerisinde lisans sorununun çözüleceği bilgisini verdi bana. Bunları konuşurken CHP İl Başkanını açıklaması sosyal medyaya düştü.

Başkanın açıklamalarını üzülerek okudum. Sayın Genel Başkanımız, partimiz kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu çalışmaları hiçbir zaman kapalı kapılar ardında yapmadı. Hep şeffaf, milletimizin gözleri önünde geliştiği için çalışmalarımız, açıklamada adımız geçmese de iddiaların iğrençliği can sıkıcı.

Özellikle Sayın Genel Başkanımızın büyük bir özveriyle Eskişehirsporumuzun düşmüş olduğu bu can sıkıcı durumdan kurtulması için sarf ettiği çaba hiçbir beklentisi olmayan biz BBP’lileri de üzmüş ve CHP’li başkanın yapmış olduğu bu açıklamanın abesle iştigal olduğu ve pişmiş aşa su taşımayla birlikte Eskişehirspor’a zarar verecek bir tutum olduğu tarafımızca not edilmiştir.

Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici Ankara Milletvekilidir. Ancak seçildiği günden itibaren Eskişehir kamuoyu önünde adeta Eskişehir’in 8. Milletvekili olarak çalışacağını beyan eden genel başkanımız bu gibi safsataları dikkate almadan ve yılmadan doğmuş olduğu topraklara ve hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edecektir.

Kimse gölge etmesin başka ihsan istemeyiz, vesselam!”

 

www.eskisehirdenhaberler.com

852 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 227
 
yukarı