Eskişehir Gençlik Hizmetleri ses yarışması düzenledi - Eskişehir Haberler

Eskişehir Gençlik Hizmetleri ses yarışması düzenledi

Anasayfa / Kültür-Sanat
Eskişehir Gençlik Hizmetleri ses yarışması düzenledi

Eskişehir Gençlik Hizmetleri birimi olan gençlik merkezleri, gençler arası ses yarışması düzenleyerek il birincilerini belirledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının her yıl geleneksel olarak düzenlediği Gençler Arası Kültür ve Sanat yarışmalarından "Sahne Sırası Sende" isimli ses yarışmasının il finali Eskişehir Odunpazarı Gençlik Merkezinde gerçekleştirdi.

Eskişehir gençlik merkezlerinin düzenlediği yarışma; Türk Müziği Solo Kız/Erkek, Popüler Müzik Solo Kız/Erkek ve Özgün Yorum olmak üzere toplam 5 farklı kategoride gerçekleştirildi. Dereceye girenlerin ödüllendirildiği yarışmada birinci olan gençler bölge finaline gitmeye hak kazandı.

Odunpazarı Gençlik Merkezinde düzenlenen “Gençler Arası Ses Yarışması’na” Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu, Gençlik Hizmetleri Müdürü Hasan Kalın, birim müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı. Yarışmada koronavirüs önlemleri de alınarak fiziksel mesafeye ve dezenfeksiyon işlemlerine önem verildi. Yarışmayı kazanan il birincileri bölge finaline katılacak. Orada da başarılı olan gençler ise Türkiye finaline katılarak şarkılarını ve türkülerini seslendirecekler.

 

5.161 okunma

Yorum Yap

23 Eylül 2020 Çarşamba

KENT & KÜLTÜR SÖYLEŞİLERİ ONLINE

23 Eylül 2020 Çarşamba

ÖZEL TİYATROLARA REKOR YARDIM

online ziyaretçi: 481
 
yukarı