Türk Ocağı’ndan Amerika’ya tepki - Eskişehir Haberler

Türk Ocağı’ndan Amerika’ya tepki

Anasayfa / Kültür-Sanat
Türk Ocağı’ndan Amerika’ya tepki

AMERİKA TEMSİLCİLER MECLİSİNİN KARARI ÜZERİNE BASIN AÇIKLAMASI;

HADİ ORADAN!!!

“Çirkin Amerikalı” gerçek yüzünü göstermeye devam ediyor. İç siyaset hesaplarıyla; iki senedir oyalamalarına karşı, kendilerine rağmen “Barış Pınar’ı Harekâtının” yapılmasına mani olamayanlar; güya müttefik olmasına rağmen daha önce Irak’dan devşirdiği lejyonerlerden oluşan terör örgütüyle müttefiği olan Türkiye’ye karşı ortak hareket eden Amerika, kendi geçmişine bakmadan bizi sindirmeye, terbiye etmeye, tehdit etmeye çalışıyor!

Ellerindeki arşiv belgelerinde 1915 olaylarının ne olduğunu dünyada en iyi bilmesi gereken ülke, bile bile Türkiye’ye karşı hasmane tavrına devam ediyor.

Kendi geçmişine; Klu klanlarına, tarihten sildiği Kızılderelilerine, yıllarca insanlıktan çıkardığı Afro-Amerikalılarına bakmadan Türkiye’ye karşı düşmanca tavırlarına devam ediyor!

Türkiye’nin bulunduğu coğrafyada var olmasını, güçlü olmasını istemeyenler, emperyalist emellerini tatbik etmek için “gölge devlet, Uşak devlet” kurdurmak dâhil her türlü oyunu sahneye koyuyorlar.

Yeni oyunun adı Nisan 15’e bir hayli olmasına rağmen pişirilen pişirile suyu kalmayan “Ermeni Soykırım Aşı”!

Siz ve bütün emperyalistler top yekün karar verseniz ne olur, vermeseniz ne olur! “ Türkçede güzel bir söz var “yel kayadan ne aparır”, ölümü göze alanlara, bunu yakın tarihte birçok kere isbat edenlere sıtma vız gelir; sizin emperyalist hesaplarınız da vız gelir!

Hesap vermesi gerekenlerin hesap sormaya ne hakları vardır, ne de hadleri! Böylelerini verilecek cevap: Hadi oradan, hadi oradan!

 

1.687 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 1124
 
yukarı