TÜRK SANAT MÜZİĞİ ÇOCUK KOROSU KAYITLARI BAŞLADI - Eskişehir Haberler

TÜRK SANAT MÜZİĞİ ÇOCUK KOROSU KAYITLARI BAŞLADI

Anasayfa / Kültür-Sanat
TÜRK SANAT MÜZİĞİ ÇOCUK KOROSU KAYITLARI BAŞLADI

ODUNPAZARI HALK EĞİTİMİ MERKEZİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ ÇOCUK KOROSU KAYITLARI BAŞLADI

Bu yıl 29. Sanat yılına girecek olan şehrimiz Odunpazarı Halk Eğitimi Merkezi Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu kayıtları başladı.

‘’2019-2020 sezonu için çocuk koromuza yeni öğrenciler alınacak. Sanat müziğini seven ve bu alanda yetişmek isteyen 7 - 14  yaş aralığında olan tüm çocuklarımızı koromuza bekliyoruz. Çocuklarımıza   yönelik Türk Müziği eğitiminin yanı sıra yine çocuklar için bestelenmiş, konuları  Atatürk,  millet, vatan,  anne – baba, öğretmen, doğa   gibi  benzer konuları  içeren, çocukların kolaylıkla  kavrayıp  sevip söyleyebileceği  Sanat  Müziği  şarkıları  öğretilmektedir. Her sezon iki kez konser verilmektedir.  28 yıl da Çocuk Koromuzdan birçok  öğrencimiz  yetişerek  Türk - Batı Müziği Konservatuarlarına ve Güzel Sanatları Lisesi Müzik Bölümlerine girerek bu alanda öğrenimlerini sürdürüp başarılı birer müzisyen olarak müzik dünyasındaki yerlerini almışlardır.

Tüm aileleri öz kültürümüzü yaşatma ve çocuklarımıza daha küçük yaşlarda musikimizi sevmeleri, tanımaları için duyarlı olmaya davet ediyor ve koromuza bekliyoruz.

Kayıtlar;

1-    Atatürk Bulvarında bulunan Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi                  ( öğretmen evi yanı ) yeni binasındaki kayıt bürosuna yapılabilir.

2-     E- yaygın modülünden

3-    tulayturkmen3535@gmail.com adresinden 

1.960 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 1327
 
yukarı