‘’ŞAİRİN KALEMİ YÜREĞİDİR’’ - Eskişehir Haberler

‘’ŞAİRİN KALEMİ YÜREĞİDİR’’

Anasayfa / Kültür-Sanat

Odunpazarı Kent  Konseyi  Kadın Meclisi, bir çok alanda olduğu gibi Eskişehir’li  yazarlarımızdan,  Vildan ÇALIŞKAN’ a ikinci kitabı ‘’B/AŞKA YAZIYORUM’’ için mini konser eşliğinde söyleşi ve imza günü  etkinliği hazırladı.

Kadın Meclisinin düzenlediği söyleşi ve imza etkinliği 22 Haziran 2018 Cuma günü Yunusemre Kültür Merkezi’ n de saat 20.00 de Mehmet Sadık Bozkurt  tarafından sunulacak.

Yazar ve şair Vildan ÇALIŞKAN; “Biz yazarlar, şairler maalesef bu hayattan göç ettikten sonra hatırlanıyoruz. Bir dönemde gönüllüğünü keyifle yaptığım Odunpazarı Kent Konseyi Kadın Meclisi, sanatçı kadınları yaşarken desteklemek için vefa duyguları ile bu şehrin şair kadınlarını unutmayıp destek vererek, emeklerini ve yazdıkları her satırın kıymetli olduğunu vurgulamıştır.

Ve 2. kitabım ‘’B/AŞKA YAZIYORUM’’ a düzenlemiş oldukları bu güzel etkinlik için teşekkür ediyorum. ‘’Şiir; hayata dair yazılmış en küçük ahenkli öykülerdir.’’ Yazmanın keyfine sımsıkı tutunmuş, aşkın, sevginin, tutkuların, hep söylediğim gibi ‘’ŞAİRİN KALEMİ YÜREĞİDİR’’ cümlesiyle iç sesin, duyguların ve aşkın en masumane tariflerini içeren, içten, sıcacık ve kendinizi de içinde hissedeceğiniz ‘’B/AŞKA YAZIYORUM’’ imza ve söyleşi etkinliğine tüm Eskişehirli dostlarımızı bekliyorum.”

 

431 okunma

Yorum Yap

21 Şubat 2019 Perşembe

"12. Palto Film Günleri" başladı

21 Şubat 2019 Perşembe

FLÜT VE PİYANO EZGİLERİ

online ziyaretçi: 209
 
yukarı