Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge İlçe Gezilerine devam ediyor - Eskişehir Haberler

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge İlçe Gezilerine devam ediyor

Anasayfa / Sağlık
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge İlçe Gezilerine devam ediyor

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Uğur Bilge Alpu, Beylikova, Mihalıççık İlçelerin deki Sağlık Kuruluşlarına yaptığı ziyarette inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

Alpu, Beylikova, Mihalıççık ve Alpu’ya bağlı Osmaniye mahallesindeki Sağlık Kuruluşlarını ve İlçe Devlet Hastaneleri ile birlikte İlçelerdeki Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını inceleyerek hastane Başhekimlerinden ve Hastane Müdürlerinden bilgiler aldı. Hastanelerdeki acil servisleri ve yatarak tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.     Hastalarla sohbet edip,  Covid-19 Hastalığı hakkında bilgiler veren Bilge; Covid-19 aşısının önemine vurgu yaparak bütün vatandaşlarımızın tüm aşılarını tamamlamalarını istedi.

 Prof. Dr. Uğur Bilge; Alpu’da hizmet veren Mobil Kanser Tarama Aracına yaptığı ziyarette hastalara geçmiş olsun dileklerini iletip şifalar diledi. Sunulan sağlık hizmetleri hakkında memnuniyetlerini dile getiren hastalar Bilge’ye teşekkür etti. Burada ki hastalarla yapmış olduğu sohbette de Covid -19 hastalığı ve Covid-19 aşısı hakkında endişeleri olan vatandaşların endişelerini giderdi.

Müdür Prof. Dr. Uğur Bilge; İlçelerdeki hizmet binalarının fiziki şartlarıyla birlikte kullanılan tıbbi cihazlara da bakıp, daha önce tespit edilen eksik ve noksanların giderilmesi aşamalarını yerinde gördü.

Ziyarette İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Uğur Bilge’ye Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Ahmet Mamur eşlik etti.

Müdürümüz Prof. Dr. Uğur Bilge ve beraberindeki heyet İlçedeki sağlık kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerin akabinde Beylikova Belediye Başkanı Özkan ALP’e nezaket ziyaretinde bulundu.

817 okunma

Yorum Yap

30 Eylül 2021 Perşembe

Aspir yağı

12 Eylül 2021 Pazar

Chia tohumu

11 Eylül 2021 Cumartesi

6 soruda ödem

2 Eylül 2021 Perşembe

Hangi maden suyunu seçmeliyim?

31 Ağustos 2021 Salı

6 maddede kişniş

30 Ağustos 2021 Pazartesi

10 dakikada tuzlu kek hazırlayın!

28 Ağustos 2021 Cumartesi

4 soruda ceviz

26 Ağustos 2021 Perşembe

4 maddede propolis

25 Ağustos 2021 Çarşamba

Şok diyet!

24 Ağustos 2021 Salı

Beyaz çay tüketiyor musunuz?

23 Ağustos 2021 Pazartesi

7 soruda kavulca

22 Ağustos 2021 Pazar

Asya ginsengi

online ziyaretçi: 420
 
yukarı