TamSaha’nın 195. sayısı yayında - Eskişehir Haberler

TamSaha’nın 195. sayısı yayında

Anasayfa / Spor
TamSaha’nın 195. sayısı yayında

TamSaha dergisinin Şubat sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları röportajlar ve dosyalarla ele alan derginin 195. sayısı da dopdolu.

Necla Güngör Kıragası: Kadın futbolunun lokomotifi!

Süper Lig'in ilk kadın antrenörüydü, şimdi Kadın Millî Takımımızın ilk kadın teknik direktörü. Halk oyunları, karate ve hentbolla başlayan spor hayatında futbolla profesyonel anlamda ilk buluşması Ankaragücü'nde Ersun Yanal'ın ekibine girmesiyle gerçekleşti. En büyük sorumluluğunu "Kızlara rol model olmak ve onlara yol açmak" diye tanımlıyor, hikâyenin baş kahramanlığını değil, bizzat hikâyeyi yazan kişi olmayı istiyor. Başarılı teknik direktörle kariyer öyküsünü ve hedeflerini konuştuk.

Gökhan Karadeniz: "Şampiyonluğun şifresi bende"

Karacabeyspor'da amatör olarak başladığı futbol kariyerinde aralarında Trabzonspor'un da yer aldığı çok sayıda takımda forma giyerken, alt liglerde şampiyonluklar yaşadı, iki kez gol krallığı unvanını kazandı. Bu noktalara gelmesini "Öncelikle çok büyük hayaller kurdum. Hiçbir zaman küçük düşünmedim" sözleriyle anlatan "Futbolun Evliya Çelebi"si, yeni takımı Samsunspor için de şampiyonluk hayalleri kuruyor ve bu kadar çok takım değiştirmesini "Şampiyonluğun şifresi bende" cümlesiyle açıklıyor.

Ayrıca, "TFF Süper Kupa: Fırtına zamanı", "Süper Lig İlk Yarı Değerlendirmesi: Beşiktaş damgası", "Deloitte Raporu: Gelirlere sert düşüş!", Beş Büyük Lig: Barça ve Juve krizde, Bayern ise bildiğiniz gibi", "Southampton'ın dönüşümü", "Kevin Keegan: Kırmızıların ilk süper yıldızı", "Hristo Stoichkov: Komşunun asi çocuğu", "Avrupa futbolunda genç ABD'li modası", "Ziraat Türkiye Kupası: Nefes kesen mücadele", "Libertadores Kupası: 2020'nin en büyüğü Palmeiras", "Varol Ürkmez: En renkli eldivene elveda!", "Muhsin Ertuğral: Pinning (İğneleme/Sabitleme)", "Dr. Josef Vengloš: Futbol hocasını kaybetti" dosyaları ile TamSaha'nın 195. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla, farklı bir içerik yer alıyor.

 

1.420 okunma

Yorum Yap

26 Şubat 2021 Cuma

eEuro2021 Öncesi Son Prova

25 Şubat 2021 Perşembe

Samsun’da Rüzgar Tersinden ESTİ

24 Şubat 2021 Çarşamba

50.RANDEVUYA ÇIKILIYOR

18 Şubat 2021 Perşembe

BUGÜN KAMP VAR

10 Şubat 2021 Çarşamba

TESİSLERE COVİD YASAĞI

3 Şubat 2021 Çarşamba

3 DOSYA DAHA KAPANIYOR

3 Şubat 2021 Çarşamba

ES-ES’E 1 MİLYON AĞAÇ

3 Şubat 2021 Çarşamba

ALTAY MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

online ziyaretçi: 450
 
yukarı