YÖNETİMDEN SON HAMLELER - Eskişehir Haberler

YÖNETİMDEN SON HAMLELER

Anasayfa / Spor
YÖNETİMDEN SON HAMLELER

Transfer tahtasını açmak için büyük yol kat eden Eskişehirspor yönetimi artık son görüşmeleri yapıyor. Dün de Emre Güral ve Aykut Akgün ile Nadir, İshak ve Hakan’ın da yasağın kalkması için kendilerinden beklenen imzaları verdi. 


İstanbul’dan dönen ve dün öğleden sonra bazı yöneticiler avukatlar ile bir araya gelen başkan Mustafa Akgören imza vermeye yanaşmayan isimler ile görüşmeler yaptı. Yönetim Cuma’ya kadar tüm sorunları çözmek istiyor.

98 İMZA GEREKLİ

Eskişehirspor yönetimi TFF’de bulunan 74 dosyanın yanı sıra 9’u transfer yasaklı olmak üzere 24 dosya üzerinde çalışarak transfer yasağın kaldırmak için büyük çaba sarf ediyor. Özellikle sıkıntılı gözüken yabancı oyuncular ile büyük ölçüde anlaşma sağlanırken, sadece bazılarından imza bekliyor.YERLİLER İLE UĞRAŞIYORLARYerli oyunculardan Kıvanç Karakaş ve Hasan Hüseyin Acar ile birlikte Murat Uçar, İshak Doğan, Hakan Çinemre, Bilal Aziz, Aykut Akgün, Ömer Faruk Canbirdi, Emre Güral, Aytaç Öden ve Nadir Çiftçi’de sorun çıkmıştı.

5 OYUNCU  DAHA TAMAM

Dün de Emre Güral, Nadir Çiftçi, İshak, Hakan Çinemre ve Aykut Akgün de kendilerinden beklenen imzaları verdiği öğrenildi. Diğer oyuncular ile de görüşmelerin yapıldığı ve Ömer Faruk Canbirdi, Bilal Aziz ile Murat Uçar’ın da imzaya yakın oldukları belirtildi.

KULÜPLERDE SIKINTI YOK

Öte yandan Trabzonspor ile Konyaspor’da Eskişehirspor’a imza verecek olan kulüpler. Bu külüplerden Trabzonspor ile Mehmet Özcan karşılığında anlaşmanın sağlandığı, Konyaspor ile de görüşmelerde sona yaklaşıldığı öğrenildi.

İSTANBUL’DAN DÖNDÜ

Önceki gün İstanbul’a giren ve bazı görüşmeler yapan Eskişehirspor başkanı Mustafa Akgören’in  dün öğleden sonra tesislerde bazı yöneticiler avukatlar ile bir araya gelerek son hamleleri yaptığı öğrenildi. Yönetim Cuma’ya kadar tüm sorunları çözmek ve yasağı kaldırmak istiyor.

 

istikbalgazetesi.com

2.203 okunma

Yorum Yap

26 Şubat 2021 Cuma

eEuro2021 Öncesi Son Prova

25 Şubat 2021 Perşembe

Samsun’da Rüzgar Tersinden ESTİ

24 Şubat 2021 Çarşamba

50.RANDEVUYA ÇIKILIYOR

18 Şubat 2021 Perşembe

BUGÜN KAMP VAR

10 Şubat 2021 Çarşamba

TESİSLERE COVİD YASAĞI

3 Şubat 2021 Çarşamba

3 DOSYA DAHA KAPANIYOR

3 Şubat 2021 Çarşamba

ES-ES’E 1 MİLYON AĞAÇ

3 Şubat 2021 Çarşamba

ALTAY MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

online ziyaretçi: 425
 
yukarı