2. ETAP KAMP DÖNEMİMİZ SONA ERDİ - Eskişehir Haberler

2. ETAP KAMP DÖNEMİMİZ SONA ERDİ

Anasayfa / Spor
2. ETAP KAMP DÖNEMİMİZ SONA ERDİ

Takımımız, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü ikinci etap kamp dönemini bugün Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde yaptığı çift antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Özer ve yardımcı antrenörlerimiz yönetiminde saat 09.30’da ısınma hareketleriyle başlayan sabah antrenmanında, kuvvet ve çabukluk çalışması gerçekleştirildi. Ardından dar alanda pas çalışmalarıyla devam eden idman, çift kale maçla sona erdi.
Yapılan akşam antrenmanında ise oyuncularımız çift kale maç yaptılar.

Teknik Direktörümüz Mustafa Özer; kamp dönemini şu sözlerle değerlendirdi;"30 Ağustosta başlayan 2. Etap kamp dönemimiz bugün itibariyle sona erdi.

Bu süre zarfında ilk etap kamp programımıza ilave olarak yoğun taktiksel çalışmaların yanı sıra koordinasyon, çabukluk, çeviklik, sürat çalışmalarına da ağırlık verdik. Takımımız, tüm oyuncularımız antrenmanlarda istekli ve hırslı bir görüntü ortaya koydular.  

Maç haftası çalışmalarımız 7 Eylül’de başlayacak. Kampta sıkı bir yükleme yaptığımız için bu hafta günde tek antrenmana düşeceğiz.

Genç ve tecrübesiz bir ekip olabiliriz ama oyuncularımın isteği ve azmi camiamıza hak ettiği başarıları inşallah gösterecektir. Hepimizin tek bir hedefi var, o da bu takımı ayakta tutmak. Zor bir sezon olacağı kesin. Ama Eskişehirspor’un zoru sevdiğini ve olmaz denilen işleri başardığını da bilen bilir. İnşallah güzel geçen kampımız gibi güzel de bir sezon geçirerek, bize inananları mutlu edeceğiz."

 

2.890 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 441
 
yukarı