Orman Müdürlüğü de Tarım Fuarında Yerini Aldı - Eskişehir Haberler

Orman Müdürlüğü de Tarım Fuarında Yerini Aldı

Anasayfa / Ekoloji

Eskişehir Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı kapılarını açtı.  Orman Bölge Müdürlüğü olarak fuardaki yerini aldı. Eskişehir Orman Fidanlık Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezi Müdürlüğü çalışmalarını ve ürünlerini sergiliyor.

4-8 Eylül 2019 tarihleri arasında açık olacak tarım fuarının açılışı 04.09.2019 Çarşamba günü saat 12.00’de yapıldı. Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak bir konuşma yaparak fuarın açılışını yaptı. Orman Bölge Müdürü Recep Temel’de protokol ile birlikte açılışa katıldı. Açılışın ardından misafirler stantları gezmeye başladı. Ağırlıklı olarak tarım makinelerinin ve tarımsal ürünlerin bulunduğu fuarda Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü ’de yerini aldı.

Fidanlık Müdürlüğünde üretilen fidan türleri ile süslenen Orman Bölge Müdürlüğü standına, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezinin ürünleri de ayrı bir renk kattı. Orman Bölge Müdürü Recep Temel, Bölge Müdür Yardımcısı Metin Topçu, Fidanlık Müdürü İzzet Bolatkıran, Tıbbi Bitkiler Merkezi Müdürü Emel yıldız ve İşletme Müdür vekili Remzi Artar misafirler ile tek tek ilgilendi. Açılan bir anı defterine de bazı konuklar yazı yazarak imzaladılar.

Fuar, Eskişehir Ticaret odasının çevre yolundaki yeni yerleşkesinde 8 Eylüle kadar gezilebilecek.

1.348 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 338
 
yukarı