Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Artık EURODESK Temas Noktası - Eskişehir Haberler

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Artık EURODESK Temas Noktası

Anasayfa / Eğitim

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi olarak yapmış olduğumuz başvuru neticesinde Kurumumuz Eurodesk temas noktası olarak yetkilendirilmiştir.

Eurodesk, gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Avrupa Bilgi Ağıdır. 

35 Avrupa ülkesinde  faaliyette bulunan Eurodesk Bilgi Ağı, ülkemizde de Türk Ulusal Ajansı bünyesinde 2008 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eurodesk Türkiye Temas Noktaları, TC. Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği Başkanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Ulusal Ajans) tarafından, gençlere ve gençlere hizmet edenlere Avrupa Fırsatları hakkında bilgi vermekle yetkilendirilmiş kuruluşlardır.  

Eurodesk Türkiye Birimi (eurodesktr@eurodesk.eu) ile doğrudan temas kurabileceğiniz gibi Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eurodesk yetkili irtibat kişileri ARGE Birimi Proje Uzmanlarımız Ebru SÖĞÜT ve Kadir KILIÇ'la veya en yakın temas noktası ile de yüz yüze görüşme imkânına sahipsiniz.

Size bilgi vermekten mutluluk duyacaklardır...

 

1.773 okunma

Yorum Yap

26 Nisan 2019 Cuma

GENÇLERİN SESSİZ ÇIĞLIĞI

10 Nisan 2019 Çarşamba

EĞİTİM Mİ ÖĞÜTÜM MÜ?

online ziyaretçi: 206
 
yukarı