Mektebim Okulları - Eskişehir Haberler

Mektebim Okulları

Anasayfa / Eğitim

Ülkenin birçok köşesine dünya standartlarında eğitim veren ve yeni nesil eğitim felsefesinin tüm fırsatlarını sunan Mektebim Okulları, bireyleri bir sonraki yeni dünya için eğitiyor.

Neden Mektebim Okulları?

Çocuklar geleceğin en büyük temelleridir. Bu farkındalıkla hareket eden Mektebim okulu, yenilikçi fikirler ve yaratıcı anılarla çocukların geleceğine destek vermektedir. Nitelikli eğitim her çocuğun hakkıdır. Yeni nesil eğitim programlarının amacı kaliteli programlar altında vizyonumuzu genişletmektir. Eğitim programlarına ek olarak, sportif ve sosyal faaliyetlerin yüksek standartlarını sağlayan mektebim okulları, topluma faydalı bireyleri yetiştirmekten gurur duymaktadır. Topluma değer katmak için ürettiğimiz eğitim modelleri sadece ülkemizden değil yurt dışından da örnekler alınmaktadır.

Özel Mektebim Okulları İle Dünyaya Entegre Olan Öğrenciler

 Özel eğitim kurumları arasında ilk sırada yer alan Mektebim okullarının temel özelliklerinin, modern ve yenilikçi vizyonlarını klasik eğitim modellerinden çok farklı bir yaklaşımla vurguladıklarını söyleyebiliriz. Sorumluluklarını çok iyi bilen güvenilir ve iyi donanımlı personelimizle bu farkındalıkla hareket ediyoruz. Bütün dünya ile bütünleştirilecek nesilleri, birbirine sıkı sıkıya bağlı olan, evrensel değerleri çok iyi değerlendiren, donanıma sahip, sorgulayan ve sorgulamadan dünya ile bütünleştiremeyen ve çocukları başarının sembolü olarak getirmeye devam edecek olan değerlerle yetiştirmeye devam edeceğiz.

Mektebim Eğitim Kurumunun Özellikleri Nelerdir?

Okullarımız tamamen özel bir eğitim merkezidir ve dünyadaki tüm değişikliklere ayak uydurarak yenilikçi eğitim modellerine yakından göz kulak olur. Küreselleşen dünyada ve Mektebim Eğitim kurumunda hayatımızda geliştirilen ve ihtiyaç duyulan tüm eğitim değerlerini bulmak mümkündür. Geleceği şekillendirecek çocuklar. Çocukluktan itibaren yeni nesil gençler olarak büyüyen ve tam donanımlı bir şekilde hayata hazırlanan öğrencilerimiz, gelişimlerini sosyal ve kültürel alanda da tam olarak sağlayabilirler. Kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda faaliyet gösteren gençlerin en önemli avantajlarından biri, iyi düzeyde yabancı dil öğrenimine sahip olmak ve hayatlarına değer katmaktır. Mektebim okulu geleceğe başarılı ve nitelikli bireyler yetiştirmeye devam edecektir.

Ücret bilgisi, etkinlikler, ücret bilgisi gibi konular için https://www.dogruokul.com/ozel-okullar/mektebim-okullari adresini ziyaret ediniz.

 

1.755 okunma

Yorum Yap

26 Nisan 2019 Cuma

GENÇLERİN SESSİZ ÇIĞLIĞI

10 Nisan 2019 Çarşamba

EĞİTİM Mİ ÖĞÜTÜM MÜ?

online ziyaretçi: 166
 
yukarı