Halaç, Ölümünün 4. Yıl Dönümünde İsminin Verildiği Okulda Anıldı - Eskişehir Haberler

Halaç, Ölümünün 4. Yıl Dönümünde İsminin Verildiği Okulda Anıldı

Anasayfa / Eğitim

İstanbul Altın Rafinerisi ortaklarından Özkan Halaç, kalp krizi nedeniyle 2014 yılında 42 yaşında hakkın rahmetine kavuşmuştu. İsminin yaşatılması amacıyla hayırsever Halaç ailesinin katkılarıyla Ihlamurkent Mahallesinde yaptırılan Özkan Halaç Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu 2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmete açılmıştı.

Özkan Halaç ölümünün 4’ncü yıl dönümünde, hayırsever kardeşi İstanbul Altın Rafinerisi Yönetim Kurulu Başkanı Av. Özcan Halaç, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı tören ile Özkan Halaç Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’nda dualarla anıldı.

Halaç Ailesi’nin hayırseverliğini her zaman takdirle karşıladıklarını ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, “Özel gereksinimli öğrencilerimizin eğitim gördüğü Özkan Halaç Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi mimarisi ve konumu olarak bizim için çok özeldir. Böyle güzel bir projenin Eskişehir’e kazandırılması memnuniyet vericidir. Bu vesileyle genç yaşta kaybettiğimiz Özkan Halaç’ı rahmetli anıyor, hayırsever Halaç ailesine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ve duaların ardından kesilen pasta öğrencilere ikram edildi.

1.943 okunma

Yorum Yap

15 Haziran 2019 Cumartesi

EAL MEZUNLARINI HAYATA UĞURLADI

12 Haziran 2019 Çarşamba

İNÖNܒDE MEZUNİYET COŞKUSU

12 Haziran 2019 Çarşamba

KARNEDE 5 DOĞRU YAKLAŞIM

26 Nisan 2019 Cuma

GENÇLERİN SESSİZ ÇIĞLIĞI

10 Nisan 2019 Çarşamba

EĞİTİM Mİ ÖĞÜTÜM MÜ?

online ziyaretçi: 349
 
yukarı