Yeni Tramvay İlk Gününde Can Alıyordu - Eskişehir Haberler

Yeni Tramvay İlk Gününde Can Alıyordu

Anasayfa / Polis

Eskişehirde ilk kez kullanılmayan başlayan skoda marka tramvaylardan birisi ilk günün de kazaya yaptı. Bir genci çarparak altına alan tramvay kazasında adeta can pazarı yaşandı.

Yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu, tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.


Uluönder Mahallesi SSK-Batıkent Tramvay Ring Hattında meydana gelen kazada  17 yaşındaki Enes K., iddialara göre sabah 8.00 sularında okula gitmek üzere yola çıktı. İsmet İnönü 2 Caddesinden karşıdan karşıya geçen Enes K., tramvay yolunu da geçeği esnada SSK istikametine giden tramvay kendisine çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere düşen lise öğrencisi, tramvayın altında kaldı.

Olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu 112 Acil Sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Bu esnada çevredeki vatandaşlar sağlık ekiplerini beklerken gencin bilincinin açık olup olmadığını kontrol etti. Daha sonra olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri ile vatandaşlar, genci altında kaldığı tramvaydan çıkararak ambulansa bindirdi.  Yaralanan Enes K, ambulans ile Yunus Emre Devlet Hastanesine götürüldü.1.586 okunma

Yorum Yap

24 Mayıs 2019 Cuma

EGM MOBİL

23 Mayıs 2019 Perşembe

Otel Yangını Korkuttu

20 Mayıs 2019 Pazartesi

Sarar Çiftinin Evinde Soygun Şoku!

online ziyaretçi: 183
 
yukarı