ŞİKAYETLER ARTTI: Gözler Yolda Sucu Bekliyouz - Eskişehir Haberler

ŞİKAYETLER ARTTI: Gözler Yolda Sucu Bekliyouz

Anasayfa / Güncel
ŞİKAYETLER ARTTI: Gözler Yolda Sucu Bekliyouz

En son 2014 yılı yaz aylarında yaşanan su sıkıntısının benzeri şu günlerde de yaşanıyor. Kalabak suyu bekleyen vatandaşlar suyun gelmediğinden şikayet ediyor. Seslerini yetkililere duyuramayan vatandaşlar en son çareyi sikayetvar.com internet sitesinden duyurmaya çalışıyorlar.

2014 yılındaki yaşanan kriz sonrasında ise oda başkanı bayram tatili nedeniyle kentin boşalması ile rahatladıklarını Bayram İmdadımıza Yetişti şeklinde kullanmıştı.

Kalabak Su başlığı alanında açılan şikayetlerin neredeyse tamamı su gelmemesi yönünde.

İşte yer alan şikayetlerden bazıları:

Kalabak Su İstediğim Halde Su Vermiyor

Gökmeydan mahallesinde ikamet ediyorum aracımla sucuyu yakaladım su istedim bana vermedi kusura bakma veremem dedi. Böyle saçma bir şey mi olur gezici bir su aracı bana nasıl vermez su sinir oldum ya plakası ve resmini paylaşıyorum böyle saçmalık olmaz 26 su ***.

Kalabak Su Teslimat Yapmıyor!

3 gündür arıyorum. İlk iki gün o bölgedeki dağıtım aracında su kalmadı diye göndermediler sabah arayın dediler. Bugün istediğim su saatlerdir gelmedi. Telefon başındaki hanımefendi aşağılayıcı bir tonla konuşuyor. Fazlasıyla irite edici. Bir çözüm bulun lütfen. Siz getireceksiniz diye eve su almıyorum ev Kerbela'ya döndü.

Kalabak Su Müşteri Memnuniyetsizliği

Bir haftadır Kalabak Su dan sipariş veriyorum getireceklerini söyleyip bir haftadır getirmediler. Ben böyle bir saçmalık görmedim. Müşteri memnuniyetine zerre önem veren firma değil. Getirmeyecekse keşke getiremem dese bizde başka yerden söylesek.

Kalabak Su Sipariş Getirilmiyor, Hat Meşgul

Sipariş ettiğim su 2 gündür gelmiyor. 75 yaşındaki dedem ile birlikte yaşıyorum ve şahsım da öğrenci olduğum için gün içinde evde bulunmuyorum. Dedem yaşından ötürü sakaların getirdiği suyu eve taşıyamıyor malumunuz kendisi yaşlı. Bu sebeple Kalabak Suya abone olduk ve evimize getirmesini istedik. Diğer su şirketlerinin yaptığı eve su getirme işlemini bile yapamayan bir sipariş hattının işi nedir, dağıtıcılar görevlerini yapmıyorlarsa ne diye çalışmaktadırlar? Tek işlevini bile yerine getiremeyen bu su firması tamamen değerini gözümüzde yitirmiştir. Ayrıca defalarca aramamıza rağmen sipariş hattı da sürekli meşgul çalmaktadır.

Kalabak Su  3 Gün Boyunca Eve Su Getirmedi!

Ayıp ya hiç mi müessese olarak utanmanız yok! 2 gündür telefonla arayıp su istiyorum Bahçelievler mahallesine gün içinde 2 defa 3 defa arıyorum suyunuz yolda hanımefendi gelecek hanımefendi deyip geçiştiriliyorum. Bir de nedenini sorunca bu zamanlarda böyle şu yetiştiremediğimiz yerler oluyor cevabını alıyorum .Su yetiştiremiyor olmanız bizim sorunumuz değil ki bu işe bir çözüm bulunsun lütfen!

Kalabak Su'dan Verilen Su Sipariş Teslim Edilmedi!

Su siparişi verdim 4 saat oldu hala su yok.

Kalabak Su Gelmiyor!

Çamlıca Mahallesi, eğitmen Sokak civarına bir haftadır (5-11 Aralık) Kalabak su gelmiyor. Bu konuda acil bir çalışma yapılmalı. Zaten çok pahalı bir de su yok. Şişe su satışı yapılıyor ama damacana dağıtım ve satışı yapılmıyor. Bunun bir açıklaması olması lazım yoksa çok ayıp yapılıyor.

Kalabak Su Bir Haftadır Sakalar Bizim Semte Uğramıyor!

Yenikent şoförevleri kısmında oturuyorum. Bir haftadır sakalar bizim semte uğramıyor. Millet işi gücü bıraktı Kalabak Su peşine düştü. Su az deniyor ama depo da satış devam ediyor, bize gelmesi gereken suyu depodan alıyoruz. Eğer çözüm olmazsa site olarak başka bir firmaya geçeceğiz.

Kalabak Su Alo Kalabak İşlemeyen Bir Sistem

Alo kalabak dan su siparişi veriyoruz. Fakat su gelmiyor. Birkaç kere arıyoruz az sonra yola çıkacak, birazdan gelir deniyor gelmiyor. Ne biçim sistem. Başka illerde en geç yarım saatte su kapında. Saldım çayıra mevlam kayıra sistemi galiba. En iyisi sistemi kapayın boşuna telefon harcaması ve personel maaşı ve israf olmasın.


Sayfada benzer şikayetler uzayıp gidiyor.. 

 

 

3.317 okunma

Yorum Yap

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

online ziyaretçi: 1449
 
yukarı