Vali Çakacak, İnönü İlçesini Ziyaret Etti - Eskişehir Haberler

Vali Çakacak, İnönü İlçesini Ziyaret Etti

Anasayfa / Güncel
Vali Çakacak, İnönü İlçesini Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve bir dizi programlara katılmak üzere İnönü ilçesini ziyaret etti.
İlk olarak İnönü Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Çakacak, Kaymakam Burak Çimşir’den ilçenin eğitim, sağlık ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı.

İlçe halkının en önemli geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu bildiren Kaymakam Çimşir, ilçede vatandaşların asayiş yönünden huzur ve güven içerisinde yaşadığını söyledi. Kaymakam Çimşir, Vali Çakacak’ı İnönü ilçesinde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını konuşmasında dile getirdi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Çakacak, Kaymakam Çimşir ile birlikte İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’u makamında ziyaret etti. Belediyenin yaptığı çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında Vali Çakacak’a bilgiler veren Başkan Bozkurt, ilçenin kalkınmasına yönelik yapılacak çalışmalara büyük önem verdiklerini belirterek, ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ardından ilçede Perşembe günleri kurulan İnönü Kapalı Pazarını gezen Vali Çakacak, pazar esnafına bol kazançlar diledi, alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

Daha sonra İnönü İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Çakacak, ilçenin asayiş ve güvenliği hakkında bilgi aldı.

Vali Çakacak’a bu ziyaretlerinde; Vali Yardımcısı İsmail Soykan, İnönü İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Durmuş Yöndem de eşlik etti.

1.653 okunma

Yorum Yap

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

7 Mayıs 2020 Perşembe

ABİ CANDIR...

20 Nisan 2020 Pazartesi

Burası MALIÇ, SÜLELER...

19 Nisan 2020 Pazar

‘…ve AŞK’ (Yunusemre)

24 Mart 2020 Salı

MUAMMER KARAMAN KONUŞUYOR!

9 Mart 2020 Pazartesi

8 MART İŞİN PROTOKOLÜ...

3 Şubat 2020 Pazartesi

Bioenerji, Esma-ül Hüsna ve Dua

6 Ocak 2020 Pazartesi

KUZEY VE GÜNEY…

24 Aralık 2019 Salı

ABDULLAH BUĞRA KOÇLAR...

24 Aralık 2019 Salı

Mayamız mı ekşidi?

14 Ağustos 2019 Çarşamba

BİR KÜLÇE ALTIN, BİR DAMLA SÖZ…

online ziyaretçi: 1458
 
yukarı