Vali Çakacak ve Eşi Kevser Çakacak, Bayramlaştı - Eskişehir Haberler

Vali Çakacak ve Eşi Kevser Çakacak, Bayramlaştı

Anasayfa / Güncel

Vali Özdemir Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerinin ve 0-6 Yaş Çocuk Evi’nde kalan çocukların bayramını kutladı.

Ramazan Bayramı münasebetiyle ilk olarak Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle bayramlaşan Vali Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, huzurevi sakinlerine bayram hediyesi verdi. Bayramların; insanların birbirini hatırladığı, gönüllerin alındığı takdirde manasına uygun yaşanabileceğini bildiren Vali Çakacak, sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik için bayramların mükemmel bir fırsat olduğunu belirtti.

Vali Çakacak, ziyaret esnasında duygularını dile getirerek, “Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesi,  gönül kazanma seferberliğidir. Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıklarını unutulduğu, kardeşçe kucaklaşılan, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği günlerdir.” dedi.

Vali Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet ederek, talepleri dinledi. 

Daha sonra 0-6 Yaş Çocuk Evi’nde kalan çocukların bayramını kutlayan Vali Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak,  çocuklara günün anısına çeşitli hediyeler verdi. 

2.494 okunma

Yorum Yap

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

online ziyaretçi: 203
 
yukarı