Şehir Yine Boşaldı: Ek seferlerde yetmedi - Eskişehir Haberler

Şehir Yine Boşaldı: Ek seferlerde yetmedi

Anasayfa / Güncel

9 günlük bayram tatili nedeniyle olağanüstü günlerin yaşandığı ve biletlerin günleröncesinden bittiği otogarda konulan ek seferlerde ihtiyacı karşılamakta zorlandı

Sürekli olarak Eskişehir turizm kenti oldu denilmesine karşın uzun tatil zamanlarında kent adeta boşalıyor. Eskişehirliler tatillerini turistik yerlerde ve memleketlerinde geçirmeyi tercih ediyorlar. Bu kural 9 günlük uzun Ramazan Bayramı tatilinde de değişmedi..

 

Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde 9 günlük bayram tatili nedeniyle yoğunluk yaşanıyor. Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olarak açıklanmasıile birlikte vatandaşlar günler öncesinden tatil biletlerini aldı. Memleketlerine giderek uzun tatili fırsata çevirmeki steyen vatandaşlar, dün akşam saatlerinden itibaren yola çıkmaya başladı. Ramazan ayının son günlerinde adeta Eskişehir Şehirlerarası OtobüsTerminali’ne akın eden vatandaşlar, uzun kuyruklar halinde ototgara girmeye çalıştı.  Bilet almakta geciken Eskişehirliler içine k seferler açılırken, bazı vatandaşlar otobüslerde yer bulamadı. Yoğunluktan memnun olduklarını dile getiren otobüs firma yetkilileri, günler öncesinden biletlerin tükendiğini ve ek sefer açtıklarını ifade ederek, sürücülerin dikkatli ve kurallara uyarak gitmesi konusunda da uyarılarda bulundu.

İstikbalgazetesi.com

1.822 okunma

Yorum Yap

10 Kasım 2019 Pazar

Tehlikeli Provakosyon

9 Kasım 2019 Cumartesi

“Kurtuluş Pazar yeri ne olacak?”

6 Ekim 2019 Pazar

FERHAT, KAYS VE DİĞERLERİ…

14 Ağustos 2019 Çarşamba

BİR KÜLÇE ALTIN, BİR DAMLA SÖZ…

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

online ziyaretçi: 228
 
yukarı