Emekçileri Engellemek İçin İŞ MAKİNESİ GETİRDİLER - Eskişehir Haberler

Emekçileri Engellemek İçin İŞ MAKİNESİ GETİRDİLER

Anasayfa / Güncel

Emekçilerin protestosunu engellemek için belediye önüne iş makinesi!

Memur-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Odunpazarı Belediyesinde yaşana sürgünleri protesto etmelerini engellemek için belediye yönetiminin bina önüne iş makinesi getirdiğine dikkat çekerek "Emekçilere kinleri kadar onlardan korkuları da büyük. Yaptığımız açıklamayı engellemek için belediye önüne iş makinası parkettiler.Şaşırmadık. Tercümanı hayvan barınağına sürgün eden iş makinasını da millete hizmetten alıkoyup belediye önüne park eder" dedi.

Belediyenin çalışanlarına karşı uyguladığı zulme ve protestolarını engellemek için gösterdiği gayrete sosyal medya hesabından dikkat çeken Karaman şunları söyledi:

"BAHAR DEDİLER KARAKIŞ GELDİ!"

"Üyelerimize karşı hasmane bir tutum gösterip sürgün eden CHP’li Odunpazarı Belediye Başkanına yanlıştan dön çağırısı yaptık.

Bahar bilboardlara 'bahar geldi' yazınca gelmiyor. CHP’li Belediye Başkanının tercümanı hayvan barınağına sürmeyi uygun bulan anlayışı emekçiye bahar değil karakış getirdi.

"MASKELERİ DÜŞTÜ FAŞİZAN, EMEKÇİ DÜŞMANI YÜZLERİ GÖRÜNDÜ!"

Seçim öncesi yüzlerindeki gülümseme, hangi düşüncede olursa olsun birlikte çalışacağız mesajları bir maskeden ibaretmiş... Bugün maske düştü, altındaki faşizan emekçi düşmanı yüz ortaya çıktı.

Üyelerimiz 'bu yaşadıklarınız daha ne ki asıl göreceklerinizi 23 Haziran seçimlerinden sonra göreceksiniz' diye tehdit ediliyor. Milletimiz, emekçiler ve Eskişehir halkı sergilenen riyakarlık ve düşmanca uygulamaları görmüştür.

"EMEKÇİLERE KİNLERİ KADAR ONLARDAN KORKULARI DA BÜYÜK!"

Veterineri hayvan barınağından alıp park ve bahçelere sürgün eden CHP’li belediye başkanının sağlıklı bir akıl ile hareket etmediği aşikar, öfke ve kini o kadar büyük ki aklının önüne geçiyor. Memurlar bu sağlıksız aklın insafına bırakılamaz.

Emekçilere kinleri kadar onlardan korkuları da büyük yaptığımız açıklamayı engellemek için belediye önüne iş makinası park ettiler.Şaşırmadık. Tercümanı hayvan barınağına sürgün eden iş makinasını da millete hizmetten alıkoyup belediye önüne park eder."

eskisehirdenhaberler.com

1.744 okunma

Yorum Yap

10 Kasım 2019 Pazar

Tehlikeli Provakosyon

9 Kasım 2019 Cumartesi

“Kurtuluş Pazar yeri ne olacak?”

6 Ekim 2019 Pazar

FERHAT, KAYS VE DİĞERLERİ…

14 Ağustos 2019 Çarşamba

BİR KÜLÇE ALTIN, BİR DAMLA SÖZ…

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

online ziyaretçi: 369
 
yukarı