Vali Çakacak, Günyüzü İlçesi Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi - Eskişehir Haberler

Vali Çakacak, Günyüzü İlçesi Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Anasayfa / Güncel

Bir dizi programlara katılmak üzere Günyüzü İlçesine giden Vali Özdemir Çakacak, Günyüzü Çok Programlı Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen ‘Muhtarlar Toplantısı’na başkanlık etti.

Muhtarların taleplerini dinleyen Vali Çakacak, “Bizler, bu millete hizmet etmek için görevlendirildik. Vatandaşlarımıza karşı yükümlü olduğumuz görevlerimiz var. Bunların en başında da ulaşılabilir olmak geliyor. Bu yüzden muhtarlarımızın talepleri bizim için her zaman önemlidir. Vatandaşlarımızın yaşadığı mahallede bir sıkıntısı veya bir sorunu varsa, muhtarlarımız bunu ilgili kurumlara iletmektedir. Bizde bu istekleri yakından takip ediyoruz.” diye konuştu.

Vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak hizmetlerin daha kaliteli hale gelmesi için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını kaydeden Vali Çakacak, muhtarlardan gelen talep ve şikâyetleri toplantıda yer alan ilgili kurum müdürlerine hemen ileterek, inceleme yapılmasını, talep ve şikâyetlerin en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını istedi.

Vali Çakacak, konuşmasını muhtarların yaklaşan Ramazan Bayramını kutlayarak bitirdi.

Vali Çakacak’a bu ziyaretlerinde; İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Jandarma Komutanı J.Alb. İlhan Şen, Orman Bölge Müdürü Recep Temel, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine Sever, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu ve ilgililer eşlik etti.

2.848 okunma

Yorum Yap

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

online ziyaretçi: 226
 
yukarı