Hukuk Fakültesi’nden staj dönemi bilgilendirme toplantısı - Eskişehir Haberler

Hukuk Fakültesi’nden staj dönemi bilgilendirme toplantısı

Anasayfa / Güncel

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin Eskişehir Barosu işbirliği ile düzenlediği “Yaz Stajı 2019 Programı” kapsamında staj yapacak öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantısı, 20 Mayıs Pazartesi günü Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda öğrencilere, Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Özcan ve Eskişehir Barosu avukatlarından Çağrı Yücel tarafından program içeriği hakkında bilgi verildi. Prof. Dr. Hüseyin Özcan, toplantı kapsamında yaptığı konuşmada “Eskişehir Barosu ile gerçekleştirilmiş olan bu staj programının öğrencilere çok şey katacağını düşünüyorum. Öğrencilerimiz bu staj programını iyi değerlendirerek ellerinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Öğrencilik döneminde bir avukatlık bürosunu görmek, uygulamaları takip etmek, avukatlık ile ilgili deneyimleri orada yaşayabilmek harikulade bir imkândır. Bu açıdan Eskişehir Barosu’na üniversitemiz ile gerçekleştirdikleri anlaşma dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sözlerine, Anadolu Üniversitesi ile birlikte önemli bir projeye imza attıklarını ifade ederek başlayan Eskişehir Barosu avukatlarından Çağrı Yücel ise “bu önemli uygulama her iki kuruma da büyük faydalar sağlayacak niteliktedir. Gençlerin bu yolda istikrarla yürüyecek olması son derece gurur verici bir durumdur. Bu yolda sizlere ışık tutuyor olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Toplantı kapsamında kendilerine teslim edilen staj dosyalarını dolduran öğrenciler aynı zamanda staj yapacakları avukatlık büroları hakkında da bilgi sahibi olma imkanı buldu. 

 

1.762 okunma

Yorum Yap

10 Kasım 2019 Pazar

Tehlikeli Provakosyon

9 Kasım 2019 Cumartesi

“Kurtuluş Pazar yeri ne olacak?”

6 Ekim 2019 Pazar

FERHAT, KAYS VE DİĞERLERİ…

14 Ağustos 2019 Çarşamba

BİR KÜLÇE ALTIN, BİR DAMLA SÖZ…

26 Mayıs 2019 Pazar

SİLAHSIZ 33 ŞEHİT…

30 Nisan 2019 Salı

BONZAİ İLLETİ...

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

1 Nisan 2019 Pazartesi

METRİSTEPE - BU VATAN KİMİN?

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

online ziyaretçi: 368
 
yukarı