Bizler neden bu görüntülere alıştık! - Eskişehir Haberler

Bizler neden bu görüntülere alıştık!

Anasayfa / Güncel

Eskişehir’de kar ya da yağmur yağınca şehrin sokaklarında su birikintileri oluşur. Bizler de nedense bu görüntülere çok alıştık. Yadırgamıyoruz artık! Ancak bu, böyle gitmesini istediğimiz anlamına gelmesin. Araç sürücüleri ve yayalar için bu su birikintileri sorun olabiliyor. Yetkililer bunu biliyordur umarım. Bağlar’da çekilen bir fotoğrafla tepkisini belirten vatandaş, “Bağlar deresi… Umursamazsın Belediye… Şehrin durumu yapısı hiç sizi ilgilendirmiyor değil mi? İsterse bu halk, sokaklardan geçemesin, kimin umurunda!” notunu eklemiş.

Paylaşılan bir başka fotoğrafın altına da, “Ertuğrulgazi Bahadır Caddesi Büyükşehir sorumluluğunda alt yapı süper” denilmiş.

Sazova’dan paylaşılan bir başka fotoğrafta yoğun bir su birikintisi görülüyor. Fotoğrafın altına da, “Burası Tepebaşı Sazova Mahallesi… Sokaklarda alt yapı yok, evimize su giriyor. ESKİ’ye müracaat etmemize rağmen ilgilenen olmadı. Büyükşehir belediyesine teşekkür ederiz!” denilmiş.

Bu tür görüntüler şehrin çeşitli noktalarında var. Ben, vatandaşın paylaşıp yetkililerden çözüm istediği yerleri iletiyorum. Onların da duyarlı bir şekilde bu sorunları çözeceğine eminim…

Mehmet Önel
2eylul.com.tr

1.981 okunma

Yorum Yap

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

31 Ağustos 2018 Cuma

17 DEĞİL 36 TÜRK DEVLETİ VAR…

16 Ağustos 2018 Perşembe

ÇAY MI GAZOZ MU?

16 Ağustos 2018 Perşembe

YOLU NEDEN UZATTIK BABA?

12 Ağustos 2018 Pazar

NUH’UN GEMİSİDİR TÜRKİYE...

online ziyaretçi: 177
 
yukarı